Stránka 1 z 2

smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: sob 29 srp 2015, 21:15
od Jurko
ideme do Nemeckaaaaaa :P

Obrázek

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: ned 30 srp 2015, 01:47
od Tom
Nemecko se nabizelo. Nejspis kvuli severskym zemim. Mam to stejne daleko jako Budapest :D

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: pon 07 zář 2015, 09:16
od DYK77
Bude tam zima, pod stan to asi nebude 8E

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: stř 09 zář 2015, 01:18
od Tom
snad se netrefili do tvojeho pracovního víkendu :D

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 10 zář 2015, 12:30
od DYK77
Těžko říci, konkrétní datum tu nevidím :wink:

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 10 zář 2015, 13:12
od jancarik F2
smart times 2016
26. srpen 2016–27. srpen 2016
tok co delas??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 10 zář 2015, 15:37
od DYK77
Ranní dvanáctky

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 10 zář 2015, 20:31
od Tom
si to plánuješ určitě schválně, aby jsi nikam nemusel :D

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 10 zář 2015, 20:49
od DYK77
JJ jsi mě prokoukl, vždycky mě bavilo dělat divadýlko jak se mi chce a přitom se mi nechce :D
Konec konců v Hamburku jsem už s Kimby byl ( s Gibonem a Bárou ) a na srpen tam byla těžká kosa, ta severnější poloha je znát no.
Tak uvidíme a kdo ví jestli ST vůbec bude. Už teď jsou Němci o 270 miliard lehčí na úkor těch svejch novejch kamarádů co se k nim hrnou, a které tak uctivě vítají. *zoufalec*

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: úte 12 led 2016, 14:26
od JBC
Svoboda á la EU:

- raději nevycházejte z domu
- raději zrušíme koncerty
- raději zrušíme fotbalové zápasy
- raději zastavíme metro
- raději zastavíme tramvaje
- raději nepovolíme rozsvěcování vánočního stromku
- raději se vyhýbejte nákupním centrům
- raději se vyhýbejte letištím i vlakovým nádražím

Ale jinak je všechno krásné, multikulturalismus funguje a kdo o tom pochybuje, je xenofob, rasista a fašista, který šíří strach a nenávist.


Jsem si říkal, že konečně jednou na ST pojedu. Že pojedu dřív, podívám se do Miniatur Wunderlandu apod. Ale nějak z toho přestávám mít ten správný pocit jistoty, sucha a bezpečí. Už ani s ob comfort. I přes ty NOVÉ SLUŽBY, které tam bezplatně zavedli.

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: úte 12 led 2016, 15:51
od mugwai59
Tak ten pise :D) .. jinak si zapomnel na "zrušíme silvestrovske oslavy":) .
Ale jo, srandicky, ale jinak to mam podobne, uz se to neda ani cist ty multykulti sracky tech EU Hurvinku, resp. cist jo, ale stravit uz ne :| .

Kdyby ta jejich blbost (spis zkorumpovanost, blbost tohoto kalibru nemuze existovat) kvetla, tak aspon zijem v paradne rozkvetle rajske zahrade :) :wink: .

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 21 led 2016, 07:01
od DYK77
Nejedu :twisted:

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: čtv 21 led 2016, 09:55
od JBC
Máš pracovní víkend? Nebo se bojíš jet s manželkou (aktualne.cz)?

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: úte 26 led 2016, 04:04
od DYK77
- Mám pracovní víkend.
- Navíc je to období dovolených a není již možnost vzít si v tuto dobu volno, neboť by nás byl v práci podstav. Dovolené jsou již rozplánované na celý rok.

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko

Napsal: pon 01 úno 2016, 13:06
od JBC