Stránka 1 z 2
smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: sob 29 srp 2015, 21:15
od Jurko
ideme do Nemeckaaaaaa

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: ned 30 srp 2015, 01:47
od Tom
Nemecko se nabizelo. Nejspis kvuli severskym zemim. Mam to stejne daleko jako Budapest

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: pon 07 zář 2015, 09:16
od DYK77
Bude tam zima, pod stan to asi nebude

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: stř 09 zář 2015, 01:18
od Tom
snad se netrefili do tvojeho pracovního víkendu

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 10 zář 2015, 12:30
od DYK77
Těžko říci, konkrétní datum tu nevidím

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 10 zář 2015, 13:12
od jancarik F2
smart times 2016
26. srpen 2016–27. srpen 2016
tok co delas???

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 10 zář 2015, 15:37
od DYK77
Ranní dvanáctky
Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 10 zář 2015, 20:31
od Tom
si to plánuješ určitě schválně, aby jsi nikam nemusel

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 10 zář 2015, 20:49
od DYK77
JJ jsi mě prokoukl, vždycky mě bavilo dělat divadýlko jak se mi chce a přitom se mi nechce
Konec konců v Hamburku jsem už s Kimby byl ( s Gibonem a Bárou ) a na srpen tam byla těžká kosa, ta severnější poloha je znát no.
Tak uvidíme a kdo ví jestli ST vůbec bude. Už teď jsou Němci o 270 miliard lehčí na úkor těch svejch novejch kamarádů co se k nim hrnou, a které tak uctivě vítají.

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: úte 12 led 2016, 14:26
od JBC
Svoboda á la EU:
- raději nevycházejte z domu
- raději zrušíme koncerty
- raději zrušíme fotbalové zápasy
- raději zastavíme metro
- raději zastavíme tramvaje
- raději nepovolíme rozsvěcování vánočního stromku
- raději se vyhýbejte nákupním centrům
- raději se vyhýbejte letištím i vlakovým nádražím
Ale jinak je všechno krásné, multikulturalismus funguje a kdo o tom pochybuje, je xenofob, rasista a fašista, který šíří strach a nenávist.
Jsem si říkal, že konečně jednou na ST pojedu. Že pojedu dřív, podívám se do Miniatur Wunderlandu apod. Ale nějak z toho přestávám mít ten správný pocit jistoty, sucha a bezpečí. Už ani s ob comfort. I přes ty
NOVÉ SLUŽBY, které tam bezplatně zavedli.
Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: úte 12 led 2016, 15:51
od mugwai59
Tak ten pise

) .. jinak si zapomnel na "zrušíme silvestrovske oslavy":) .
Ale jo, srandicky, ale jinak to mam podobne, uz se to neda ani cist ty multykulti sracky tech EU Hurvinku, resp. cist jo, ale stravit uz ne

.
Kdyby ta jejich blbost (spis zkorumpovanost, blbost tohoto kalibru nemuze existovat) kvetla, tak aspon zijem v paradne rozkvetle rajske zahrade

.
Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 21 led 2016, 07:01
od DYK77
Nejedu

Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: čtv 21 led 2016, 09:55
od JBC
Máš pracovní víkend? Nebo se bojíš jet s manželkou (
aktualne.cz)?
Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: úte 26 led 2016, 04:04
od DYK77
- Mám pracovní víkend.
- Navíc je to období dovolených a není již možnost vzít si v tuto dobu volno, neboť by nás byl v práci podstav. Dovolené jsou již rozplánované na celý rok.
Re: smarttimes 2016 Hamburg, Nemecko
Napsal: pon 01 úno 2016, 13:06
od JBC