Členské příspěvky

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Členské příspěvky

Příspěvek od Libor Slivanský »

Cislo uctu Smart Autoclubu je : 670100-2215958856/6210

Zde jsou informace o moznem financnim podporeni fora Smart Autoclubu.
Vas prispevek je dobrovolny. Prispiva se na provoz fora, tedy domenu a hosting, na materiály k propagaci clubu nebo drobné upomínkové předměty na srazech apod. Pokud chcete, podporte provoz Smart fora jakoukoliv castkou. Nejde o to kdo posle vice ci mene penez, ani co za to dostanete, protoze i hrstka nadsencu dokaze financne naklady ustat. Jde o to, jestli se vam na foru libi a jestli chcete prilozit ruku k dilu, aby mohlo dale fungovat.

Pokud se rozhodnete prispet na vyse uvedeny ucet, uvedte prosim ve zprávě pro prijemce svou prezdivku a napiste nam sem do tohoto tematu, ze jste tak ucinili, at o vas vime.

Dekuje skupina Administrators, Moderators, jakoz to i skupina ostatnich vazenych Smartclubaku


Jak se k prispevkum doslo ctete v nasledujici debate.
upraveno 17.10.2007 DYK77



================================================



Dneska mi psal Lukas, ze rocni poplatek za vedeni nasich novych internetovych stranek by vysel na cca. 3000,-Kc. Z toho duvodu navrhuji zavedeni clenskeho poplatku. Myslim, ze 300 az 400 Kc rocne by nikoho nezabilo. Uvidime kolik lidi bude ochotnych zaplatit, cim vice, tim nizsi poplatek. Zavedl bych ucet u banky, na ktery by se penize posilaly a ja bych z neho hradil veskere vydaje. Samozrejme, ze bych vedl ucetni knihu, aby bylo vsechno prehledne a nikdo si nemohl myslet, ze chodim na pivo za klubove penize :) .
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Byl jsem kdysi v klubu Fiat Maluch, kde zavedli mnohem menší roční poplatek (cca 150 Kč) a web to dokonale umrtvilo. Diskuze byli rázem prázdné a z členů zůstala desetina. Trvalo cca 1,5 roku, než se to trošku zvedlo. Z mého hlediska tudy cesta nevede.
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

Ta částka není míněná jako povinná, jedná se čistě o dobrovolný příspěvek. Pokud se ty 3000,- Kč nedají dohromady, tak zůstaneme dále pouze na tomhle webu.
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

povinný poplatek třebas 100Kč/ rok pro všechny jinak nebude klíč pro vstup na VIP stránky třebas, 130 členů x 100 = 13tis - 3tis = zbylých 10tis na podporu chodu, srazy (např. občerstvení zdarma), rozesílání dvdček apod. taky nic? :roll:
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

myslim, že to zůstane jako vždy u zdravého jádra. dám co bude třeba
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

Taky zaplatim co je potřeba jen ať to funguje d
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

Fórum zůstane fungovat dál i bez poplatků, ale nebudeme mít vlastní stránky. Já samozřejmě přispěju taky. Stačí když nás bude 10-12 lidí a není co řešit. Těch 300,- Kč ročně mně nezabije.
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ja bych taky navrhoval dobrovolny prispevek napr. 100 pro nove cleny a to tzv. zdrave jadro by se ted nejak neurcite slozilo na to co je potreba.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Jistě si vzpomenete, že jsem to už navrhoval: Taky samozřejmě přispěju
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

Jo, pamatuju. Poslední dobou je *smart* to jediné, proč chodim na net. :lol:
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Sice jsme tu delší dobu nebyl ( byl jsem pryč a full pracovně ), ale jsem pro nějaký poplatek. Nemám s tím potíže. A na keci o kousek v?c zvědavej nejsem.
Uživatelský avatar
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:

Poplatek

Příspěvek od road-star »

Zdraví Road-staři:)
Náš názor na poplatek je takový, že by se ještě pár měsíců/let dělil poplatek mezi zdravé jádro klubu, do kterého se také počítáme tak, aby se poplatek zaplatil celý. Každý kdo chce dá co může.
Při téhle návštěvnosti tu po zavedení povinných příspěvků neštěkne ani pes :?
Myslíme, že časem, čím nás bude pomalu přibývat, tím víc dobrovolných dárců tady bude:)
Nás těch pár stovek určitě nerozhodí pro zvelebení klubíku 8)
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart. :wink:
smartanka

Příspěvek od smartanka »

Je fakt, ?e slovo povinn? zn? blb? a nem?m ho r?da, ale taky je fakt, ?e v tomto p??pad? by mi to nevadilo - viz. Olii05. Za ?lenstv? ve SMART clubu si odpust?m t?eba jeden tatar?k za ty t?i kil?a... (nen? to "f??ko" na golf v ??dech des?tek tis?c korun). A pokud zdrav? j?dro nem? probl?m d?t, co je t?eba, tak jestli je to povinn?, nebo ne, je p?ece jedno. A taky je fakt, ?e kdyby z toho n?jak? pen?ze zbyly (t?eba na tri?ka, samolepky...), tak by aspo? byly hotov?!
Tak?e kdy? to shrnu: ch?pu, ?e v?echno n?co stoj? a ?lenstv? ve SMART klubu mi stoj? i za povinn? poplatek! K.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Mysl?m, ?e povinn? poplatek hodn? lid? odrad? u? na sam?m za??tku. To a? f?rum rad?ji z?stane tam kde je. Dobrovoln? poplatky je dle m?ho n?zoru dobr? ?e?en? a je takov?m zdrav?m kompromisem jak d?t dohromady n?jak? pen?ze na vylep?en? f?ra a jak vzbudit pocit v lidech ?e sami n?co pro f?rum ud?lali. V?bec bych se toho neb?l a h?d?m, ?e je?t? budeme mile p?ekvapeni kolik se vybere. Na WZ.CZ se m??eme vr?tit kdykoliv. Aby tady bylo 20 lid?, kte?? budou ochotni platit a ostatn? se sem nedostanou, tak o ?em pak to f?rum bude.
Naopak by byl mo?n? dobr? zaveden? minim?ln? dobrovoln? p??sp?vek, tak aby ??stka kterou m??e n?kdo p?isp?t nebyla ni??? ne? nap?. 100,-K?, p?i ?em? by v cen? poplatku byla zahrnuta clubov? samolepka, kterou by p?isp?vatel na svou ??dost dostal zdarma.
T?m v??m nechci shazovat Libor?v n?vrh, naopak jsem r?d, ?e se t?m za?al zab?vat a ?e se nab?dl jako pokladn?k. :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Anry85

Příspěvek od Anry85 »

Urcite clenskej poplatek neni neco, co by odradilo nadsence, kteri sem chodi. Ja tu jsem sice hodne kratce a dokonce vas jeste ani neznam, ale vse, co jsem se zde dozvedel, me vedlo ke koupi roadstera, ktereho ted davam dohromady a mam tam uz i clenskou samolepku a jsem na ni pravem hrdy!! Takze poplatek neni problem a myslim, ze za nasledek to bude mit jen vice srazu, vice upominkovych predmetu, vice zabavy a vice druznosti.
Kdyz jsem u toho.. nechysta se nejaky sraz behem zari? :lol:
Odpovědět