ASR

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
Fireblaid

ASR

Příspěvek od Fireblaid »

Ahoj.... M?m na v?s dot?zek ohledn? ASR je n?jak? mo?nost deaktivace? Smarta m?m teprve 2 dny a u? se mi povedlo uv?znout ve ?t?rku a d?ky tomuto syst?mu sem se ani nehnul :cry: na?t?st? lid? z okol? r?di pomohli a j? mohl pokra?ovat d?l :lol:
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

U? se to tady n?kolikr?t ?e?ilo v?etn? pl?nku a fotek jak na to. Nebu? l?nej a prohledej to.
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

jasn? u? sem to na?el a za tohle t?ma se omlouv?m.... ka?dop?dn? se mi tenhle asistent nezamlouv? :D
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak?e tohle t?ma m??eme sm?znout, nebo je?t? n?jak? dot?zky :wink: ???
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

a m?m tu dal?? probl?m :( a na vin? je ASR ..... d?l? si co chce.... dneska sem jel do pr?ce a na d?lnici mi z ni?eho nic za?al sv?tit prokluz :!: tak?e jednotka okam?it? odpojila p??vod to?iv?ho momentu na kola a j? a? sem st?l na plynu tak auto spomalovalo..... ale zjistil sem ?e kdy? zhasnu motor a op?t nato?im probl?m zmiz? a d? se pokra?ovat "v klidu" d?l...... m?te n?kdo vysv?tlen?? pomohlo by deaktivovat ASR :?:
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

Fireblaid píše:a m?m tu dal?? probl?m :( a na vin? je ASR ..... d?l? si co chce.... dneska sem jel do pr?ce a na d?lnici mi z ni?eho nic za?al sv?tit prokluz :!: tak?e jednotka okam?it? odpojila p??vod to?iv?ho momentu na kola a j? a? sem st?l na plynu tak auto spomalovalo..... ale zjistil sem ?e kdy? zhasnu motor a op?t nato?im probl?m zmiz? a d? se pokra?ovat "v klidu" d?l...... m?te n?kdo vysv?tlen?? pomohlo by deaktivovat ASR :?:
Myslim ?e bude na vin? sn?ma? ot??ek na kolech jestli ASR spolupracuje s ABS tak to by mohlo b?t tim.
!!!!!!!!Pozor nejsem automechnik ani dom?c? kutil jen se domn?v?m ?e by to mohlo b?t tim!!!!!
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

V?m jen to, ?e se mi p?rkr?t stalo, ?e kdy? jsem si s autem ve vy??? rychlosti "sko?il" ( viz ?sek u Chomutova kde se stala p?ed loni nehoda Lamba )

http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=5658
Obrázek

, tak mi ASR zablik? a n?kdy z?stane sv?tit. Stejn? tak vezmu-li ost?e zat??ku, m??e nastat stejn? situace. V?dy pom??e zastaven? a vypnut? motoru. St?v? se to z??dka, ale st?v?. Nikdy se mi v?ak nestalo, ?e by do?lo k ubr?n? plynu.
Nem?? t?eba u? huben?j?? vzorek na pneumatik?ch? Nebylo mokro kdy? se Ti to stalo? Nemohl ASR eliminovat aquaplaning ?
Pokud ne a nem?? d?l s ASR pot??e, zkus d?l jezdit a uvid?? jak ?asto se to bude opakovat.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

p?kn? skok?nky tam m?te
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

stalo se mi to na d?lnici cca p?i 105km/h rozsv?t? se a z?stane viset.... ale stalo se mi to i za klidu..... st?l sem p?ed vratama z m?rn?ho kope?ku.... samo ?e sem si toho nev?imnul a m?lem projel vratama zp?t na dvorek :lol: zkusim vypozorovat kdy to d?l?.... nebo a? budu p?ezouvat tak zkouknu sn?ma?e ot??ek a jejich kontakty .... p?i skok?ch a j?zd? smykem to funguje (?tve m? to) :lol:
Kali
Příspěvky: 48
Registrován: pon 09 říj 2006, 05:51
Bydliště: Praha/Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kali »

Ahoj, k tv?mu probl?mu: je tu v?c mo?nost?, v n?kolika p??padech sta?il upgrade SW(nebo jen smaz?n? chyb ?i jeho p?ehr?n?). Pak to m??e b?t po?kozen? nebo zad?lan? ?idlo ABS, co je v t?hlic?ch p?edn?ch kol a nebo v n?pravnici u zad.kol a posledn? mo?nost je, ?e m?? praskl? krou?ek k ABS na zad. poloos?ch. Jakmile je p?eru?en?, tak spr?vn? neprot?n? magnet.pole sn?ma?e a po??ta? si pak "mysl?", ?e je jedno kolo v klidu a druh? se to??(tud?? jedno kolo jakoby prokluzuje) a syst?m automaticky sraz? ot??ky a nereaguje na pohyb plyn. ped?lu... Jo a je?t? jedna mo?nost-je v h?ji ?idlo p???n?ho zrychlen?, co je zespoda na kastli. Ale nejlep?? je nap?ed zkouknout ty ?idla a krou?ky na poloos?ch a jestli to bude ok, tak pak jedin? diagnostika...
Fireblaid

Příspěvek od Fireblaid »

na t? sem byl p?ed 3 tejdnama a na?li jen lambdu a ?idlo na p?evodovce.... nic v
Kali
Příspěvky: 48
Registrován: pon 09 říj 2006, 05:51
Bydliště: Praha/Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kali »

Tak mrkni na to, co jsem psal na za??tku...n?kde to bude... :?
Odpovědět