koupě smarta

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

koupě smarta

Příspěvek od HOST1 »

Dobrý den,
plánuji koupit malé auto do města. Jelikož jsem z Plzně a koukám po ceně tak jsem našel tyhle dva kousky (až podezřele levné).
https://www.sbazar.cz/milan.mikulic/det ... tis-najeto
Neviděl je někdo?
Nějakou kosmetiku neřeším, ale kupovat to s tím, že do toho hned budu rvát peníze se mi nechce (neřeším brzdy apod.) bojím se spíš motoru a převodovky.
Poradíte na co koukat, jak se chová převodovka apod?

Díky Ondra
MarcusV
Příspěvky: 108
Registrován: ned 25 led 2015, 21:26
Bydliště: Bratislava

Re: koupě smarta

Příspěvek od MarcusV »

Pri tej cene si nemyslím, že bolo čokoľvek repasované. Na prvý pohľad nevyzerá opticky zle, ale 0,6, 200 tisíc plus tá cena - za mňa ruky preč.

Ak si chceš niečo načítať k prevodovke, motoru a spol, vrele odporúčam registráciu a prejdenie si milión krát popísaných tém :)
Smart F2 Cabrio Sunray edition - "Van Cleef" - bordový projektil
Smart Roadster - "RoRo" - parkoviskový otĺkánek, ktorého nikto nevidí pri cúvaní...
Mercedes W115 240D 69' - lebo objem (kufra) ničím nenahradíš
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: koupě smarta

Příspěvek od Winterwolf »

Ten co má 200 000km už má minimálně jednu GO za sebou a je jen otázkou kdy přijde na řadu druhá.

Zase za 17 000,- je to skoro za pul darma a GO uděláš do 25 000,- takže pokud není totálně vybydlený šel bych do něj. Budeš mít jistotu , že po GO bude v super stavu :wink:
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: koupě smarta

Příspěvek od JBC »

Otázka je, jestli ještě uděláš GO - v některých případech jsou válce tak šišaté, že už při první GO se musí brousit na 2. výbrus. A v některých případech, i když to nebylo nutné, servis rovnou brousil na 2. výbrus, protože se daly písty a kroužky na druhý sehnat mnohem levněji, než na první.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: koupě smarta

Příspěvek od Winterwolf »

Tak tohle jsem při GO taky neřešil. Dodal jsem auto se špatným motorem a za 4 dny dostal auto s motorem jiným repasovaným. Asi záleží kdo to dělá a jakým způsobem. :wink:
Uživatelský avatar
HOST2
Příspěvky: 83
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:43
Bydliště: vyplň si prosím svůj profil

Re: koupě smarta

Příspěvek od HOST2 »

Dobry den mam zaujem o kupu tohto smartika

https://www.autobazar.eu/smart-fortwo-10-id9481178.html

CO poviete? Mne tam trochu nepasuje ta radiaca paka :D som myslel ze iba na starsich modeloch je taka :roll: pripadne poradit nejakeho ineho - najlepsie zapadne slovensko ... Dakujem
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: koupě smarta

Příspěvek od Winterwolf »

Je to asi ta nejvíc sociální výbava co jsem kdy viděl...
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: koupě smarta

Příspěvek od JBC »

Ty jsi ještě nikdy neviděl auto bez klimy? Tohle totiž klimu má - údajně. Ale jinak souhlasím.
Mě se líbí, že 1. majitel ... To jako první na Slovensku? Nebo je pátý, takže na techničáku je popsané jen první políčko?
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2174
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: koupě smarta

Příspěvek od Winterwolf »

Klimu se přiznám nevidím...
Okna na manuál...
Řazení na manuál...
Na palubce záslepek jak ve škodovce...

Co mě udivuje nejvíc tak je první majitel a za tím cena i s přihlášením :?:

Já bych ho nechtěl :idea:
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: koupě smarta

Příspěvek od JBC »

Já mám monitor jen asi 24", takže na těch fotkách nevidím na tlačítka, ale klima je psaná v popisu v rubrice Komfort.
Teď mi (možná) došlo, jak je to s těmi majiteli - v Německu to vlastnil jeden. A ten co to prodává, to vlastně není majitel, ale jenom kšeftař -> nemá auto přihlášené do evidence, takže s ním nemůže jezdit, takže je jenom "polomajitel", nebo "nejezdící majitel", což opravdu nemá na opotřebení ježděním žádný vliv. On je vlastně jen zprostředkovatel, ale pro zjednodušení do toho vložil vlastní prachy.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Uživatelský avatar
HOST2
Příspěvky: 83
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:43
Bydliště: vyplň si prosím svůj profil

Re: koupě smarta

Příspěvek od HOST2 »

Hej ta vybava je nafullovana :D s tym majitelom to bude asi ako hovorite... kazdopadne asi hladam dalej :roll:
MilanH
Příspěvky: 363
Registrován: úte 28 čer 2016, 14:27
Bydliště: Praha

Re: koupě smarta

Příspěvek od MilanH »

výbava žádná
klimu to podle čudlíku má
má to taky čudlík z MHD
píšou že je to rok 2010 tudíž před faceliftem ale přístrojovku to má faceliftovou (musel bych znát vin)

a pochybuji že to má posilovač když to nemá žádnou výbavu

takže za ty peníze dám svoje :)
ForTwo 451 MHD, r.v.2010, 160.000km, 52kW, benzin/LPG (Solaris), VIN: WME451380xxxxxxxx
MarcusV
Příspěvky: 108
Registrován: ned 25 led 2015, 21:26
Bydliště: Bratislava

Re: koupě smarta

Příspěvek od MarcusV »

Páni, len pre zaujímavosť vám doplním - keď na Slovensku prihlasujete auto, tak do starého technického sa vypíšu údaje nového majiteľa a slúži v princípe už len na odhlásenie. Následne dostanete veľký aj malý techničák úplne nový - ak teda auto nemenilo EČV a prepisovalo sa len po okrese, tak je možné, že počet majiteľov dohľadáte jedine ak rozborom stôp DNA na volante :)

Každopádne, toto je výbava "Socka", pričom za tie prachy je toho po okolí podstatne viac. Napríklad toto je auto od klubáka, ktorý sa živí ako mechanik a o auto je teda postarané na úrovni, tak ako sa patrí. Prípadne ak aj nechceš diesel, tak by som sa mu ozval, stále má nejaké zaujímavé na predaj :)
Smart F2 Cabrio Sunray edition - "Van Cleef" - bordový projektil
Smart Roadster - "RoRo" - parkoviskový otĺkánek, ktorého nikto nevidí pri cúvaní...
Mercedes W115 240D 69' - lebo objem (kufra) ničím nenahradíš
Odpovědět