smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

srazy, propagace, financování
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od ufo »

Jo,jo to bylo plánovaný.. :D
Sháněla jsem náhradního "pasažéra" *posádka*... :roll: bohužel...
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Ivojah »

Smartklubáci zdravím vás, alespoň ty z vás co se ze srazů známe osobně, ale samozřejmě i všechny ostatní účastníky setkání na Macoše. S potěšením jsem se díval na seznam účastníků a je zase plno! *1* *1* Již se klubových akcí – použiji staré znění JVV neúčastním. Ano srazy členů pořádaných jak českým tak slovenským autoklubem byly, jsou a určitě budou i nadále výbornými společenskými událostmi. Jsou to setkání přátel a atmosféra těchto srazů je zhmotnělé pozitivum oplývající dobrou náladou účastníků. Když jsem do klubu vstoupil byl jsem již celkem starý muž, ale pořád to bylo dobré po zdravotní stránce, v současnosti se řadím do skupiny přestárlých, i když nejsem invalida. Tento fakt člověka omezuje, naděje se tak každému to ne, v pohybové „akceleraci“- delší chůze schody i mou manželku. Ale též v konzumaci alkoholických nápojů - ajjasakra a ty do solidního večera posezení s přátelským kolektivem rozhodně patří! Již to prostě u mne není ono. Ale hezké vzpomínky si s manželkou ponecháváme, bylo to s klubem nádherné – všem, kteří jste se jako členové obou Smart-klubů na zajišťování průběhu akcí podíleli mnohokrát děkujeme! Ale též hodnotím význam klubové technické poradenské služby zájemcům v potížích se svými Smarty. Na tuto stránku hlavní klubové činnosti se též nesmí zapomínat! Musel jsem ještě článek napsat slušné je se se Smart-Autoclubem na úrovni rozloučit a to nyní dělám. Přece jenom to nějaká léta s klubem - rok za rokem byla.
Tak přeji této vaši společenské akci ať se opět vydaří tak jako všechny předešlé i s tím dobrým počasím, které nás obvykle též provázelo. Nu a trochu i té mojí výtky – je Morava, Slezsko, Slovensko, ale též někdy i Čechy ne? No jo to jsem zase já že? :? Berte to s nadhledem. :lol:
Zdraví vás ivojah tedy Ivo a Jana Hnilicovi

Přátelé doplňuji moje psaní. Velmi jsem promýšlel s manželkou jestli se přihlásit nebo ne, ale fakt jsem došel k závěru, který jsem ve svém vstupu do této rubriky popsal a myslím, že jsem na nic nezapomněl. Takže již žádné komentáře k tomuto psaní, které bylo míněno jako rozloučení s přáteli. Užívejte si výlet na opravdu luxusním místě. Všem smartklubákům přeji kilometry silnic v pohodě a zdraví - ahoj. :D :D
Naposledy upravil(a) Ivojah dne sob 05 kvě 2018, 18:50, celkem upraveno 2 x.
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od xlukas.cz »

Ahoj Ivo,
Toz cekal sem, ze se za nama aspon na chvilu zastavis podivat, kdyz to mas tak blizko. Nerikam se ucastnit celeho programu, ale treba vecer nebo kolem obeda ... nerikej, ze uz jenom sedis doma a tocis kolovratek.
Vzpomen si na Ladu Houzara, ten se ucastnil srazu az dokud ho neodvezli.

Ani trochu te to nelaka?
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Oldrich Salek
Příspěvky: 195
Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
Bydliště: Havířov-Suchá
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Oldrich Salek »

Ivo to snad nemyslíš vážně,já taky šmatlu jako kačer Donald,nápad už taky není tak velký jako býval,ale to si přece nemohu nechat ujít.Stáří je jak já říkám SVIŇA,ale dokud to jde tak přece toho nenecháme a musíme to překousnout.Bez vás to nebude ono,přece tam nebudou jenom samí pionýři,někdo to pozorovat a hlídat musí.Tak to prosím tě přehodnoťe a rádi vás uvidíme na všechny se těší Čolo s Jindřiškou
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od ufo »

Ahojte Ivojah,
i mi se opět zúčastníme a letos bohužel manžel se dvěma berlema (zdravíčko již neslouží a lékaři "nevědi" co to je), ale jede :wink: .
Do poslední chvilky zvažoval jestli ano nebo ne..no když to nepůjde tak to nepůjde,ale posezení s přáteli za to stojí :D
Jinak hodně zdravíčka *1*
Dana
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Oldrich Salek
Příspěvky: 195
Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
Bydliště: Havířov-Suchá
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Oldrich Salek »

Tak jsme opět ze srazu z Macochy doma.Bylo to zase, jak již bývá zvykem super.Asi nás ten nahoře má rád protože počasí špica,ubytko špica,příroda špica a partija prostě suprová.Takové pohlazení na duši se jen tak nenajde.Musíme se prostě jen těšit na další sraz.Všem organizátorům patří velký dík a poklona za skvěle zvládnutý sraz a taky dík všem zůčastněným, kteří vytváří nezapomenutelnou atmosféru mezi nemluvňaty až po přestárlé což se nedá nikde koupit jen to prožít.Už se těšíme na další setkání s dobrým nápadem vás všechny zdraví Čolo a Bibi
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Jurko »

Aj my sme uz doma, stastni a zdravi.
Všetkým co prišli dakujeme , a boli by sme velmi radi ked sa s nami podelite o zazitky, nazory a samozrejme fotografie.

*srd1*
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od DYK77 »

Pohodový sraz bez výhrad. Děkujeme :)
PS - v arboretu někdo odjel bez placení, tak jsem ty 3 piva zatáhnul, ani nevím za koho. Doufám že chutnalo :lol: (-:*:-)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od kimby »

Ivojah píše: čtv 03 kvě 2018, 19:51 Přátelé doplňuji moje psaní. Velmi jsem promýšlel s manželkou jestli se přihlásit nebo ne, ale fakt jsem došel k závěru, který jsem ve svém vstupu do této rubriky popsal a myslím, že jsem na nic nezapomněl. Takže již žádné komentáře k tomuto psaní, které bylo míněno jako rozloučení s přáteli. Užívejte si výlet na opravdu luxusním místě. Všem smartklubákům přeji kilometry silnic v pohodě a zdraví - ahoj. :D :D
Ivo, dokud zdraví slouží, ať už je to méně nebo málo, nesmí se člověk vzdávat. Doufala jsem, že se uvidíme alespoň na ten oběd. Prosím, ještě to neuzavírejte úplně, ještě je mnoho důvodů, proč bojovat :wink: Přeji hlavně zdraví a budu doufat, že naviděnou někdy, někde!

-------------------------

Děkuji všem, kdo se podílel na úžasné organizaci, bylo to super!

Děkuji, že jsem měla možnost zase vidět a popovídat s lidmi, které mám moc ráda *srd1* Všichni se zdržte zdravotně, nic není více a ve zdraví zase naviděnou.
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Jurko »

DYK, kolko to bolo? Netusim koho to bolo, ale poslem ti peniaze.
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od kimby »

Jurko, neres to. Vim ci to bylo, listek byl na jmeno. Verime, ze to nebylo umyslne, ale nechat tam spatnou povest nasi skupine by byla ostuda.
Mám co mám a jsem za to ráda
Danca
Příspěvky: 38
Registrován: ned 16 říj 2011, 18:01
Bydliště: Bohumín

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Danca »

Ahojte,

chceme vám všem moc poděkovat za naprosto výjimečnou atmosféru, kterou jste na srazu vytvořili. Bylo to s vámi super.
Těšíme se na vaše dojmy, zážitky a fotky. David na těch našich pracuje a brzy se o ně s vámi podělí :-)

Danča a MausX
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od DYK77 »

Jurko - Ale né, já to napsal pro odlehčení, ne proto, že bych to chtěl kompenzovat :) Stane se.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od DYK77 »

Danča MausX - máte moje svolení se zpracováním osobních údajů, nejsem si jist, jestli to má Smartcars.club dostatečně právně ošetřené :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Danca
Příspěvky: 38
Registrován: ned 16 říj 2011, 18:01
Bydliště: Bohumín

Re: smartcars.club Mecheche 2018 - Macocha

Příspěvek od Danca »

Fotky jsou hotové a zveřejěnné na webu.

http://smart.zelinsky.eu/category/21-mecheche-2018.html
Odpovědět