nespravny typ motoru.

Řešení problémů s motorem
Odpovědět
paboz
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 15 dub 2021, 05:36
Bydliště: u Karvine

nespravny typ motoru.

Příspěvek od paboz »

https://www.smart-club.cz/phpBB3/viewto ... ru#p168894
zde je vysvetlen problem.
Jake mate zkusenosti z vytisknutym vyjadrenim na STK a Emisich.
Nyni v Mercedes chodov resim kola a pripsal jsem dotaz ohledne moturu.Taky nam zdelili pri evidennce ze je spatny.
Odpoved z Chodova
Co se týče typu motoru, tak v TP je uvedeno: 160910 což je opravdu špatně. Správně má být: 13 B05. V příloze zasílám k tomu vyjádření, které bych doporučoval si vytisknout, protože na SKT jej občas neznají. Nicméně, bude to chtít opravit i v TP.

Opravu v TP jsem Vám schopen vyřešit potvrzení.

Cena potvrzení je 1500 kč vč. DPH.

Je zapotrebi delat opravu TP nebo staci vyjadreni.Jake mate zkusenosti ?

Uz mi prisla odpoved z mist nejvyzsich.

Vyjádření kdysi stačilo, ale pak se změnila legislativa a co není v TP, jakoby nebylo. Můžeme to klidně nechat zatím tak a kdyby to v roce 2022 neprošlo, můžeme to opravit až poté.



Přeji hezký den.

S pozdravem / With best regards / Mit freundlichen Grüβen,
Fortwo 450, 2001
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: nespravny typ motoru.

Příspěvek od JBC »

paboz píše: čtv 29 dub 2021, 16:40 Jake mate zkusenosti z vytisknutym vyjadrenim na STK a Emisich.
Celé to téma, ta informace o nesprávném typu motoru je tady uvedená proto, že mě kdysi vyrazil z emisí, že mám v techničáku nesprávný motor, Tak jsem komunikoval s Chodovem, kde mi to všechno vysvětlili a mailem mi poslali to vyjádření. Jsem ho vytiskl, na emisích si to přečetl a bylo po problému. Pak mě požádal, jestli si to vyjádření může nechat. Od té doby nemám v té jedné stanici emisí žádný problém.

Typy motorů, jak je mám v techničácích já: Fortwo 450 - typ 15, Roadster - typ 15, Crossblade - typ 13.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
paboz
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 15 dub 2021, 05:36
Bydliště: u Karvine

Re: nespravny typ motoru.

Příspěvek od paboz »

ja vim .to tvoje tema jsem nasel hned v pondeli,ale kdyz jsem psal na MB chodov ohledne kol tak jsem pripsal dotaz na motor.
aktualni odpoved jsem zkopiroval vyse..A kdyz mi budou vystavovat potvrzeni na kola ,pravdepodobne ne na ty co jsou fyzicky namontovana .Ty podle vyjadreni (uz se do toho zainteresoval i p.Gvuzd ) na tom aute nemuzou byt.Tak za jednu cenu bude i ten motor na zmenu v TP
Fortwo 450, 2001
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: nespravny typ motoru.

Příspěvek od JBC »

Jo, já vím! Já jsem tu odpověď psal proto, abych tam napsal svoje typy motorů, protože mám jen dvoumístná čísla, nikde nemám napsáno to B05 nebo nějaký jiný přídavek. Jen 13 nebo 15.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Odpovědět