Let's go Erzgebirge! - 21. ročník srazu v Chemnitz

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Let's go Erzgebirge! - 21. ročník srazu v Chemnitz

Příspěvek od JBC »

Kolegyně a kolegové smartisti, bratři a sestry, ale klidně i soudružky a soudruzi,

můj dávný přítel Andreas Harnisch mě požádal, abych Vám připomněl, že v sobotu 16. září se uskuteční již 21. ročník chemnitzkého srazu smartů, letos s novým názvem "Let's go Erzgebirge".

Oproti předchozím ročníkům není sraz u prodejce smartů, ale v nové velkopekárně - "Schäfers Backstube", Kalkstraße 48 in 09116 Chemnitz, kde je i bufet/restaurace/bistro - nevím, jak to nazvat. Tam se v 10:00 hodin sejdeme, nasnídáme (no, spíš si šoupnem takový ten branch), pak budeme jezdit po Erzgebirge, určitě bude někde zastávka na kávu a zákusek, zase pojedeme po Erzgebirge a jestli jsem to dobře pochopil, tak skončíme na dvoře a v hale spediční společnosti ECL euro. COURIER, kde bude večerní zábava - před asi osmi roky byla večerní zábava tamtéž, hrála tam živá kapela (jako pódium sloužil návěs i s tahačem), byly tam foodtrucky s wurstama mit kartoffelsalat a stejkama a hranolkama a drinktruck nějakýho pivovaru ... (chutnalo to dobře a bylo to fajn)
Na další podrobnosti se podívejte do Událostí, hlavně nepřehlédněte, že na akci je potřeba vyplnit přihlášku a ještě ke všemu ne jednu přihlášku za auto, nýbrž za každou osobu!
Přihláška ZDE: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A ... ymKIHNKMLf

Jak to vypadalo na srazu před několika lety si můžete přečíst třeba tady: https://www.smart-club.cz/phpBB3/viewto ... 51#p164151 (to už tam jezdím tak dlouho?)
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Mila198
Příspěvky: 191
Registrován: pát 17 úno 2023, 16:33
Bydliště: Liberec Starý Harcov

Re: Let's go Erzgebirge! - 21. ročník srazu v Chemnitz

Příspěvek od Mila198 »

Když už jsem se sem přidal, tak bych byl pro každou "špatnost"... Teď jde o to, do kdy je potřeba podat tu přihlášku, abych to náhodou v dobrém úmyslu nepropásl. Předpokládám Petře, že ty jsi skalní příznivec těchto akcí, a určitě se zúčastníš, takže kdybych jel, měl bych s sebou "navigátora". Teď jen nevím, jestli jezdíš sólo, nebo s manželkou, abych se snažil přizpůsobit, ale nemohu mluvit za manželku, to snad všichni tady chápete... protože týden před tím, a týden po tom mám modelářskou akci, i dvoudenní, tak nevím, jestli mi to manželka vezme... Obrázek protože manželka požaduje, abych i s ní jezdil do Zruče, kde má domek po rodičích, protože i ten potřebuje udržovat... A jak praví staré české přísloví, akce s manželkou, jsou minimálně dvojí náklady, a poloviční zábava... Obrázek
Miloš

Smart ForTwo 0,7/45kW
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Let's go Erzgebirge! - 21. ročník srazu v Chemnitz

Příspěvek od JBC »

Pojedu jen tak na 90%. Přihlášku stačí vyplnit týden předem. Pokud pojedu, tak sám. Moji ženu to tam moc nebaví, protože německy neumí (ani já), takže si tam nepokecá a kromě toho, tam se hodně jezdí. Počítej že nejmíň 2 hodiny se jede tam, tam projížďky vezmou nejmíň dvě, spíš tři hodiny, pak pojedeš 2 hodiny zpátky. Za ten den najedeš nejmíň 550 kilometrů. Tak je otázka, jestli Tě baví tak dlouho řídit.

Spolujezdec to má lepší než řidič, když se jede po tom Erzgebirge, tak se může kochat, což řidič v koloně moc nemůže.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Mila198
Příspěvky: 191
Registrován: pát 17 úno 2023, 16:33
Bydliště: Liberec Starý Harcov

Re: Let's go Erzgebirge! - 21. ročník srazu v Chemnitz

Příspěvek od Mila198 »

Tak to tě obdivuji, když neumíš německy, že tam jezdíš, to si nedovedu představit tu komunikaci s nimi!? Obrázek Co se týče ježdění, tak jsem doposud s tím neměl problémy, když si vzpomínám na mladá léta, tak za komunistů jsme jezdili se Š1203, naloženou jako pojízdná dílna, směr Bavlnárske závody V.I.Lenina, Stará Ľubovňa! Obrázek No to byla šichta! Tak předpokládám, že těch 550 ve Smartu by byla procházka růžovou zahradou... pokud se nepojede jako včera z Frýdlantu do Harrachova. To bylo trochu únavné, jet takovým hlemýždím tempem, to jsme moc reputaci těm Smartům neudělali, protože dost lidí bylo na nás asi naštvaných...
No a vzhledem k tomu, že ani já neumím německy, tak mě to trochu odrazuje.
Miloš

Smart ForTwo 0,7/45kW
Odpovědět