Stránka 1 z 1

Alternator

Napsal: úte 11 pro 2007, 21:54
od HOST1
Zdravim potrebuju nechat opravit altik musi se kvuli tomu vyndavat motor.Motor je 0.8DCI.Diky za kazdou radu

Napsal: úte 11 pro 2007, 22:06
od DYK77
Bajza to tu mysl?m popisoval. Jestli se nepletu, tak to jde, ale cel? operace se podob? vynd?n? je?ka z klece .

Napsal: ned 16 pro 2007, 11:24
od bajza
Jak pise dyk jde to ale je to fakt hlavolam :shock: