Stránka 1 z 53

pro moni a gibona

Napsal: čtv 27 pro 2007, 15:59
od houska
zde se tesime na vase povedene kousky :lol:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 16:08
od moni
wow! my máme vlastni oddeleni! :lol: cerna kronika apod... :?: :idea: :lol:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 16:31
od STAS1
Bezva napad :D :lol:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 16:45
od moni
jj, houska myslí na fsechno! :shock: :lol: ale mazat po nas cesticky, to neeeeee :!: :shock: :wink:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 16:54
od houska
ale gibon stavkuje :lol:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:10
od moni
nestavkuje, maká...

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:15
od houska
sem si myslel jinak by tu byl to je jasna vec :lol:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:23
od moni
ale nevím, kdy koncí, na to jak me serval, ze ráno vstava, tak ted nikde nikdo, na to kolik je hodin..nebo ze by chtel splnit to, ze dnes neprijde...:?: i don't know....

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:27
od houska
nelita za mickem?

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:28
od moni
nevím nevím, nespehuju :wink:

myslís, ze by se proti nam trenoval jo..?kdyz vi, z my nemuzem...housko, jsme v haji...

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:34
od houska
to mu nepomuze

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:35
od houska
shani klece na kanary :lol:

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:38
od moni
s tema vasema kanarama jsem to doted nepochopila....... :shock: :x [/url]

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:38
od Gibon
Nazdar ve spolek. Máte pravdu oba :) Nejdrív v práci, potom lítání za míckem :)
No každopádne dekuji za pul vlastní místnosti :) To je luxus. Chápu že xlukasovi se znacne uleví :)

Napsal: čtv 27 pro 2007, 17:40
od moni
ten to ale nemaze......musis se obratit k pecivu..