Stránka 1 z 24

co si kdo z vás kdy prál...?!?

Napsal: ned 06 led 2008, 13:09
od moni
lidicky, co jste si kdy prali nejvic dostat, jakoukoliv hovadinu a doposud jste si to nekoupili nebo jste to nedostali? :wink: :D

Napsal: ned 06 led 2008, 13:19
od Gibon
Kdyz to vidím plácu :cry: :cry: :cry: Není a nebude nikdy muj.
Obrázek

Napsal: ned 06 led 2008, 13:20
od Gibon
To je z tech materialistických vecí. Ty duševní si nechám pro blízké.

Napsal: ned 06 led 2008, 13:23
od moni
takovouhle nejakou kravu mame zahrabanou doma v suplíku, nefunguje :shock:
ale tenkrat byl taky dobrej..

jinak, my jsme jako co?!?sebranka z ulice??? :idea: :roll: píšu ti malé, bezvýznamné mínus gibone! :lol:

Napsal: ned 06 led 2008, 13:26
od Gibon
moni píše:takovouhle nejakou kravu mame zahrabanou doma v suplíku, nefunguje :shock:
ale tenkrat byl taky dobrej..

jinak, my jsme jako co?!?sebranka z ulice??? :idea: :roll: píšu ti malé, významné mínus gibone! :lol:
Bože to bolí, to bolí! Takovouhle nejakou krávu v šuplíku :?: :!: :?:
Tohle je TOP ve fotografii. Víc už není. Bože haní mi idol. Že se vubec divím :)

Napsal: ned 06 led 2008, 13:37
od xlukas.cz
moni píše:takovouhle nejakou kravu mame zahrabanou doma v suplíku, nefunguje :shock:
moni, tak to budu hooooodne silne pochybovat, ze by ste ji meli jen tak zahrabanou v supliku. lidi jsou ruzni, to jo, ale nechat jen tak 200tis. :?: :?:

Napsal: ned 06 led 2008, 13:41
od Gibon
Dáš sice 200 kolíku ale na druhou stranu te to bude slušne živit.

Napsal: ned 06 led 2008, 13:44
od moni
xlukas.cz píše:
moni píše:takovouhle nejakou kravu mame zahrabanou doma v suplíku, nefunguje :shock:
moni, tak to budu hooooodne silne pochybovat, ze by ste ji meli jen tak zahrabanou v supliku. lidi jsou ruzni, to jo, ale nechat jen tak 200tis. :?: :?:
samozdrejme ze to není tenhle jen asi nejaký predchudce!ale vypada tak nejak jen bez tak velkyho objektivu

Napsal: ned 06 led 2008, 13:45
od houska
a sme doma :lol:

Napsal: ned 06 led 2008, 13:49
od moni
jak ale nenapsala tento!napsala jsem nejakej takovejhle a to je velky rozdil, na to pozor!a taky jsem napsala, ze v TEEEE DOBE, tzn, nekolik let zpet, byl dobrej, ale ted?
na to pozor, muzete si to vysvetlit jak chcete, ale je to proste pro me starej cannon, co mame ve skríni, a i mozná, ze máma narušitelka ho uz vykmitla.. :?

Napsal: ned 06 led 2008, 13:55
od Gibon
Jééé to je škody, to je škoooody :(

Napsal: ned 06 led 2008, 13:56
od xlukas.cz
Gibon píše:Dáš sice 200 kolíku ale na druhou stranu te to bude slušne živit.
+ ruzne objektivy v minimalni vysi ... hmmm 1/2 ceny?

na fotaky tu sak mame jeste jednoho odbornika, ktery se tim skutecne zivi road-star

Napsal: ned 06 led 2008, 14:15
od Gibon
Budeš se divit ale taky si s tím privydelávám.

Napsal: ned 06 led 2008, 14:17
od xlukas.cz
tak to se divim :-)

Napsal: ned 06 led 2008, 14:19
od Gibon
Neser :)