Kod na rádio bez problému

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
zdenek

Kod na rádio bez problému

Příspěvek od zdenek »

Pokud nekdo potrebujete snadno a levne udelam kod radia .zjistim a pripadne zmenim na cokoli 0000 1234 2222 co chcete.....
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Nechci zakládat kvůli kravinám nový téma tak třeba mi někdo poradí i ve starým.

Koupil jsem Smarta s origo radiem samozřejmě bez Key Codu. Tak jsem volal do M3000 v Karline kde mi prekvapive rekli at prijedu ze mi ho daji na pockani a hlavne zdarma. Kdyz jsem prijel tak chvili hledali v pocitaci ale nic nenasli tak me poslali na Chodov na import, ze mi ho stahnou po kabelu. Tam mi ale technik rekl ze nic takovyho nedelaji a ze to u Smarta vubec nejde, jelikoz se pry ty kody vubec nikde neeviduji tak jako u ostatnich aut a rekl mi ze mi proste nemuze vube nijak pomoct. Mate nekdo teda nekoho kdo by to umel jakymkoliv zpusobem a za jakoukoliv prijatelnou cenu zjistit ? Prijde mi skoda to radio vzit a zahodit i s CD changerem uz proto ze si myslim, ze do smarta se proste jiny neorigo radia nejak moc nehodi.....

Predem diky za jakoukoliv pomoc :)

Btw: slecna co zakladala tohle tema nereaguje kdyby se nekdo ptal....
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

teď to tu poslední řešil panter dělal mu to autodiagnostika, ale ten je z olomouce. Zkus autodílnu martínek nebo kohokoliv kdo odblokovává rádia.


to auto je z dovozu nebo od nás
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Předpokládám, že máš na mysli tohohle Martínka, viď ? Začínáš se mi líbit.... :D
Auto je dovezený z D.
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

přesně tak, jseš asi jedinej komu se líbim :lol:

to jsem si myslel že je z D, možná proto nemohli najít ten kód, i když na chodově .... to poznáš sám až tam hodíš auto na servis
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

co je špatnýho s chodovem ? radši mi to řekni předem a vím, čeho se bát..... ? nebo se mám snad na něco těšit ? dostanu při čekání kakao a sušenky ? :wink:
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

kakao a sušenky určitě nedostaneš :lol:

Zas úplně hrozné to není, ale někdy mají strašné věci naposled mi měnili čelní okno dal jsem to tam v pondělí s tím že vymění okno dešovej a světelnej senzor a servis po 30tis.km. Vše dopředu objednané, auto v úterý k vyzvednutí. V úterý auto připravené všechno hotové, jenom nevyměnili ten dešovej senzor, protože chtěli zkusit jestli to půjde. Samozřejmě to nešlo takže další pondělí opět na výměnu a předělání faktury pro pojišovnu senzor vyměnili fakturu ne. Takže vysvětlování proč to musí být na jedné faktuře atd. Ve finále hodina čekání až sepsali dopis pro pojišovnu proč to je na dvou fakturách s rozdílným datem.
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

No jo.....tak snad je to jenom blbá náhoda, ne ? Nebo tu má víc lidí takový zkušenosti ? Mě ten chlápek přišel celkem v cajku. Furt tam splašeně pobíhal že mají moc práce a nic nestíahjí, ale když jsem přišel na řadu tak si povídal o všem možným nezvedal ani zvonící telefony asanžil se mi fakt pomoc i když neměl jak :wink:
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tak to nemají čas denně, a přesně když tam voláš tak to nikdo nebere. Jedinej můj servis tam snad neproběh normálně.
Podobné zkušenosti mají i další uživatelé
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Že sem si nekoupil radši škodovku..... tam mají volno furt :D
(i když Škoda = škoda peněz)
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

servis škoda je dražší než servis smart
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

v tom případě si mě dnes večer už po druhé mile potěšil :P :P :P
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Tak poslušně hlásím, že jsem dnes odpoledne problém s Key Codem úspěšně vyřešil a Smart už hraje o stošest :D

Poděkování patří Davidovi0600, který mi dal kontakt na pana Martínka, dále panu Martínkovi, který mi dal kontakt na pana Červenku a v neposlední řadě také panu Červenkovi, který mi zjistil kod. :D
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

dyno píše:Tak poslušně hlásím, že jsem dnes odpoledne problém s Key Codem úspěšně vyřešil a Smart už hraje o stošest :D

Poděkování patří Davidovi0600, který mi dal kontakt na pana Martínka, dále panu Martínkovi, který mi dal kontakt na pana Červenku a v neposlední řadě také panu Červenkovi, který mi zjistil kod. :D
Pridej pls kontakt na pana Cervenku i pro ostatni....
diky
P.R.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Pan Červinka bydlí v Horních Měcholupech - Janovská 368, Tel. 777 004 847.
A jinak teda aby to bylo kompletní tak si za to bere pětikilo.... Trvalo mu to asi tak 15-20 minut a prý se o něm říká, že není radio který by nerozlousknul... :wink:
Born stupid ? Try again...
Odpovědět