ForTwo - otevírání kufru + klíč

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Jak? m?? rok v?roby a variantu ? Pulse, Pure,Passion , nebo snad kabrio ?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

?ove?e, tak to je divn? :( sp?? bych ?ekl, ?e to bude naopak, ?e to bude? moct otevirat sp?? z vozu a na kl??ku to bude za p??platek...ten smart je fakt jin? auto se nesta??m divit :twisted: ne ?e bych tomu n?jak moc rozumn?l, ale podle obrazku co m?? pod nickem bych ?ekl, ?e m?? verzi passion jako j?(podle nast??brno lakovan?ho skeletu, pure m? skelet mysl?m ?ernej), ale opravdu nev?m jist?...ka?dop?dn? je to divn? ?e ti to nejde otev?rat z vozu a p??jde mi to zna?n? nepraktick?:-(
ales
Příspěvky: 24
Registrován: pon 14 srp 2006, 13:44
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales »

ten anonim sem byl j?, n?jak mi blbne p?ihla?ov?n? :( no a s t?m kl??kem m? to zaj?m? taky...podle toho co sem se tady do?etl, ?e jen za blbej manual cht?j? 3000! to bude asi docela ranec:-(
marcus

Příspěvek od marcus »

ze vraj tie starsie smarty 98 99 nemaju otvaranie od vodica ale da sa cez kluc ked 3x ci 4x stlacite zlte tlacidlo na dialkovom .. tak odskoci zadne sklo
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nev?m jak na Smart, ale na jin? t?eba i men?? auto nap?. Citroen Saxo stoj? p??mo v Citroenu 3.600,-K?.

V?echny mo?n? kl??e pr? vy?e?ou i nap? v Tescu, pokud tam maj z?me?nictv?, ale je to bez odblokov?n? imobilizeru.

Kde ud?laj? kl?? i s chipem? Zkus firmu ...

http://www.klice-richter.cz/

... tam ho pr?v? na to Saxo ud?lali za 900,-K? na po?k?n?. Zkus se tam zeptat.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

Kamo? si nechal d?lat kl??ek i s imobiliz?rem ale na vito a st?l kolem 900K?. P?edpokl?d?m, ?e v tom nebude rozd?l. Jinak do m?ho smartu se d? vl?zt nouzov? jenom zezadu, proto?e jinde sem nena?el zd??ku na kl?? :lol:
P?edpokl?d?m tedy, ?e je to k tomu kdyby n?hodou selhal centr?l.
8)
Naposledy upravil(a) Olii05 dne pon 02 říj 2006, 16:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

Kdy? u? ste tu nakousli ty varianty, nev?te jak? je rozd?l v typu puls, passion a pure, ...? Docela m? to vrt? hlavou.. :cry:
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Jen v z?kladu v?bavy ( co j? v?m ), z?klad t?eba nem? automat, a pak podle interier? t?eba , bo?n? kapsy , typ st?n?tek, st?echa, potahy interi?ru mlhovky nebo ne.........??kaj? tomu linie v?bavy.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

P?esn? vysv?tlen? variant ZDE

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

Star?? modely Smarta Fortwo maj? bohu?el otev?r?n? kufru pouze na kl??ku. J? jsem p?i koupi taky marn? hledal otev?r?n? zevnit?. Po tom jestli to jde dodate?n? dod?lat jsem ale nep?tral.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Na kl?? mus?? do Prahy do DCC, cena je okolo 3.000, za kus, m? se ho povedlo ztratit, tak jsem to n?jak ne?e?il do okam?iku ne? mi druhej kl?? m? zlat? maminka vzala na koup?n? do pra?ky :lol: , pak to p?i?lo k sedmi tis?c?m :lol: . Hold otestovat se mus? v?echno! :lol:

V podstat? jde o to ?e ti musej nahr?t k?d do imobiliz?ru a vymazat starej kl?
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jirka P píše: jde o to ?e ti musej nahr?t k?d do imobiliz?ru a vymazat starej kl??.
No kdy? k nim p?ijde? tot?ln? bez kl???, tak asi jin? mo?nost nen?, ale kdy? je?t? jeden kl?? m??, tak si mysl?m, ?e sta?? podle n?j ud?lat kopii.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

DYK77 píše:
Jirka P píše: jde o to ?e ti musej nahr?t k?d do imobiliz?ru a vymazat starej kl??.
No kdy? k nim p?ijde? tot?ln? bez kl???, tak asi jin? mo?nost nen?, ale kdy? je?t? jeden kl?? m??, tak si mysl?m, ?e sta?? podle n?j ud?lat kopii.
J? ten kl?? m?l, ale nefungovalo to podstatn?j?? - ovl?d?n? imobiliz?ru, tak?e te? m?m kl??e t?i, ale v podstat? funk?n? jen dva.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jirka P píše:J? ten kl?? m?l, ale nefungovalo to podstatn?j?? - ovl?d?n? imobiliz?ru, tak?e te? m?m kl??e t?i, ale v podstat? funk?n? jen dva.
Tak si m??e? d?t ten nefunk?n? kl?? k tomu funk?n?mu jako p??v??ek na kl??e :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Dlouho jsem ?ekal ne? k tomu n?co nap??u, neb m?m bohat? obrovsk? zku?enosti s kl??ema. M?m jen jeden a u? dvakr?t jsem se do auta dok?zal dostat bez kl??e a odemknout. Nechci tu popisovat n?vod jak na auto na ( webu ) ,ale p??padn? na srazu se s v?mi r?d pod?l?m o duchaplnosti jak do vnit?. Jednou to bylo za pom?rn? v??n? situace kdy jsem si kl?? zav?el ve vnit?, druh? je sp?? k pobaven? neb sem pom?rn? sm??n? s dob?v?n?m do auta p?sobil ( to jsme si zamknul nastartovan? auto ze vnit? ) .
Odpovědět