Cabrio problém

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
muzor

Cabrio problém

Příspěvek od muzor »

Zdravím všechny smaráky,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jak se řídit motorky střechy, měl sem problém se střechou, nějak nezajela až do zadu, tak sem zjistil, že jeden jezdec nebyl ve správné kolejničce, to se mi podařilo spravit a střecha krásně zajela do zadu, ale při stáhnutí se objevil problém a to ten, že levá strana střechy dosedne tak jak má a na pravé chybí ještě tak 5 cm, aby dosedla až na konstrukci, nemáte někdo radu, nebo alespoň kontakt na nějakého šikovného mechanika z okolí Olomouce??? Diky za info :roll:
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

Ahoj. co se tyce te strechy je to vetsinou problem! Delal sem to uz parkrat, ale vzdy v tom byly polamane, nejake plastove nesmysly. Popsat se to snad ani neda, je tam par mikrospinacu 2 motorky, ktere jsou mezi sebou provázane.
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

Diky za radu, nakonec sem zjistil, že jeden z těch plastových "nesmyslů" byl v jiné kolejničce než měl být a jak sem je srovnal a otevřel střechu, tak se to sice srovnalo, ale při zpětném zatažení se střecha, na te puvodně dobre straně, zavřela, ael na te porouchané se nedovřela a byla asimetrická. Protože potřebuju jezdit, tak sem se večer stavil do mercedesu, borec mi to srovnal (cca za 30 min neměl co dělat), nic si nevzali, jen mi řekli že je tam špatnej jeden ten plastovej hajzlik a ty lanovody, tak se zeptal, jestli to chci objednat, řekl mi, že to stojí 1800 Kč bez dph + práce a v pátek se mám stavit, tak snad to hodí do puvodniho stavu :)
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

tak te prace bude asi hodne protoze v nasem olomouckem mercedesu smartum moc nehovej
muzor

Příspěvek od muzor »

autodiagnostika píše:tak te prace bude asi hodne protoze v nasem olomouckem mercedesu smartum moc nehovej
no řikal, že mám počítat tak se 4 hodinama, prej je docela složity to synchronizovat. Prosím tě, nemáš nějaký kontakt na šikovný servis v blízkosti Olomouce, kde by braly Smarty, přeci jen ten mercedes asi nebude patřit k těm levnějším, nebo nějaké rady, Smarta mám nově, tak bych byl vděčný, diky
Odpovědět