Ještě jedno kabrio

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
muzor

Ještě jedno kabrio

Příspěvek od muzor »

Nedávno jsem měl problém se střechou, stáhla se mi dozadu a při zpětném nasazení, jedna strana dojela na konec a druhá se zasekla tak o 5 cm dřív, nešlo s tim hejbat, tak sem zajel tady u nás na smart servis, borec obědnal novy lanka a prej byl špatnej jeden jezdec, tak i ten. Vyměnili to, řekli že mi tam nechali jeden motorek, druhej vrátili a řekl mi, že se střecha dá stáhnout do určité polohy a jak by měla spadnout, tka prej jedna ta pojistka je špatná a nějak to nefunguje jak má, k tomu přidal informaci, že ta pojistka s protikusem mě přijde tak na desitku, což se mi moc nezamlouvá. Tak bych se chtěl zeptat, jestli s tím třeba neměl taky někdo problém, nebo jestli někdo neví co s tím, za nějaký solidní peníz. Dik předem :)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Jestli Ti nepomohlo nic co tu bylo jiz psano, tak na tohle budes muset pockat, az se tu objevi nekdo s kabriem. Ty strechy to je fakt bolest. Uz parkrat se to nekomu rozbilo na srazu a tady se to nekolikrat take resilo.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

ja mel strechu rozebranou na svem i kamaradove,co presne potrebujes?
muzor

Příspěvek od muzor »

autodiagnostika píše:ja mel strechu rozebranou na svem i kamaradove,co presne potrebujes?
prej tam mám špatnej nějakou pojistku, která drží střechu, aby nezapadla uplně do zadu a jak zmáčkneš podruhy stahování, tak zapadne, tak prej musim zastavit před tou pojistkou, protože jedna to pustí a jedna ne, udajně se jedná o nějakej váleček,fakt moc nevim, on mi to jen ukázal a vysvětlil, řekl cenu a ta mě trošku zhrozila. Tak kdyby si věděl co s tim, tak bych byl vděčnej
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

Ja ti to psal uz davno ze to vyjde balik celkem. Seridit to taky neni sranda. Delal sem to uz 5x a v podstate ti odejde zamecek. Je tam takovy maly plastovy bazmek, ktery se rozlomi a je pruser. nicmene nejde to obednat jako dil takze ti nic jineho nezbyde.
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
muzor

Příspěvek od muzor »

jj, o nějakem zámečku se bavil. tak to je docela blbé. A jestli si to už několikrát dělal, nebyla by možnost, že by si ten kus hodil třeba do CADu, nebo nějakého jiného programu, že by se ta součást nechala vysoustružit? Znám nějaké lidi, kteří jsou schopní udělat takřka cokoliv např z nerezu a ten by byl určitě odolnější než plastová mrška. Nebo jestli to pujde někde na netu sehnat, tak bych byl moc vděčnej za nějakou nápovědu, kde hledat :)
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

jednu strechu jsem takhle delal,byli ulomeny ova plasty...je to jen pojistka..nicmene strecha bez ni funguje jen s tim ze ji nestahnej uplne dolu ale jen "otevres dozadu"..nicmene jako dil se nedodava a prodava se to s komplet mechanismem
muzor

Příspěvek od muzor »

no ideální by fakt bylo sehnat jen náčrty těch bazmeku ktery potřebuju a nechat je udělat, ael to asi nebude jen tak, co?
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

tezko rict
muzu se ti nato kouknout alr ne driv jak po novem roce,dostavujem novou dilnu tak az tam
muzor

Příspěvek od muzor »

to by bylo fajn a ja na to zatím nějak nespěchám, přes zimu se do toho stejně pouštět nebudu, ale kdyby si pak dal vědět, tak bych byl rád, nebo jestli třeba nemáš ten rozbitej bazmek, že by se to zkusilo podle toho. Jen dotaz, ty jsi z Olomouce?
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

dit to mam napsany v profilu :P
muzor

Příspěvek od muzor »

no já jen jestli to třeba není okolí :D , hele a kdybysi třeba měl ten hajzlik oo kterym se tu furt bavime, a třeba už poškozeny, myslíš, že by byl problémho pujčit? kdybych se pro něj stavil a zkusil ho nechat udělat?
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

muzor píše:no já jen jestli to třeba není okolí :D , hele a kdybysi třeba měl ten hajzlik oo kterym se tu furt bavime, a třeba už poškozeny, myslíš, že by byl problémho pujčit? kdybych se pro něj stavil a zkusil ho nechat udělat?
no nemam protoze ten hajzlik je kousek plastu ktery jezdi v konstrukci a zveda zajistovaci perko
muzor

Příspěvek od muzor »

no nevadí, jak tak koukám, tak to bude jště zajímavy, než bude ta střecha uplně v cajku :D ale už aby to bylo
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

Obrázek

tady mas dily co se prodavaji....
Odpovědět