Porucha řazení - auto skáče

Řešení problémů převodovky, spojky, řazení
muzor

Porucha řazení - auto skáče

Příspěvek od muzor »

Zdravím, měl jsem problém, jeden den sem nastartoval a při rozjezdu mi nějak nereagoval plyn, tak sem sešlápl víc a auto začalo reagovat, ale přerušovaně, pak to cuklo, k tomu rana jak prase a vystřelilo vpřed, tak sem se trošku lekl, ael jel dál, pak zastavím na křižovatce, otáčky se trošku zvedli, jen sem stáhl topení a začala mi blikat porucha v systému řazení, chvilku nereagovalo, vypl sem motor, nastartoval a od te doby v klidu. Nevíto co s tím? Chystám se zajet na diagnostiku raděj, tak a vím na co se shruba připravit

Smart ForTwo cabrio, rok 2002, 599 cm3, najeto 83tis
Uživatelský avatar
bajza
Příspěvky: 145
Registrován: sob 04 lis 2006, 20:44
Bydliště: Budyne nad Ohrí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bajza »

spojka pápá taky jsem měl takové příznaky ale až ve 100tisicich :cry:
Smart For Two . . . . . . . . . pár_fotek:

front 195/40/16 rear 215/35/16 DunlopSP9000

tel: 776 26 02 81
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

Zdravím, dneska mi na palubce blik motor, tak sem rovnopu volal tady u nás do mercedesu, borec že tam nějakyho smarta zrovná má, ale a dojedu, že se na to mrknou, jak to dodělají, asi za hodinku mi volal, že se mi podrbal motorek ve spojce a že za 8000 mi tam hodí novej, tak co mi zbývalo jiného než kývnout, za další pulhodinku sem tam dojel, nechal tam 8500Kč s prací a se vším, prej projeli ještě celou diagnostiku, řekl mi že auto je v cajku a jel sem. Teď už naštěstí mazlik neskáče a jezdí tak jak má :D
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

heh jeste ze tam meli toho druheho a mohly vyzkouset jeo aktuator na tvem aute :)
Panter

Příspěvek od Panter »

muzor píše:...podrbal motorek ve spojce a že za 8000 mi tam hodí novej, tak co mi zbývalo jiného než kývnout...
kdybys chvili pockal, tak v Nemecku stoji novy se zarukou 5900 + postovny
muzor

Příspěvek od muzor »

tak to sem nevěděl :( , ale stejně auto teď docela potřebuju, tak bych to hnal co nejdřiv, ale dik za info :)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nějaký kontakt na servis? Jména ? :idea: Díky
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

Smart servis Olomouc
tel.: 585 757 528
email: smart.servis@mbcm.cz.

Na jméno příjemce si bohužel nevzpomenu, ale je to kontakt přímo na člověka, který má na starosti smárty, je vstřícnej a vždy se mi snažil vyhovět v co nejkratším možném termínu, nemůži si stěžovat. Vždy se nejdřív podívali na auto a pak až volali co s tim je, co bude za potřebí udělat a kolik to bude stát.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

OK dám to mezi kontakty :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ještě dotaz na adresu či WWW
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
muzor

Příspěvek od muzor »

http://www.smart-moravia.cz/kontakt.htm

ten pán, co je tam psanej jako přijemce, tak už je tam místo něj někdo jinej
autodiagnostika

Příspěvek od autodiagnostika »

muzor píše:Smart servis Olomouc
tel.: 585 757 528
email: smart.servis@mbcm.cz.
jen bych te poopravil firma se menuje Mercedes Moravia Olomouc ne smart servis
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

a je to pan Cykl pokud se nemylim. Nicmene nebudu to komentovat kvalitu at si udela obrazek kazdy sam. Brzdy mi odvzdusnovali na starem aute na 3x!!!!! udelali to az na po 3, kdy jsem byl nucen vlezt do kanalu( montazní jamy) za mechanikem pak to fungovalo. do to doby mi pan Cykl tvrdil ze to je normalni ze pedal jde az na podlahu :) a spojka to same:)
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
muzor

Příspěvek od muzor »

pan Cykl už tam není a prej to není zase tak dlouho, co tam zřídili servis přímo jen pro smárty, před tím to patřilo pod mercedes a to prej dělali ksichty s každou blbostí, co sem tak slyšel, tak teď je ten přístup uplně jinej, ale jak si říkal, je to věc názoru :)
Odpovědět