Smazání servisního intervalu

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
Jenda

Smazání servisního intervalu

Příspěvek od Jenda »

Vím někde to tu bylo ale nemužu to najít.
Teď jsem měnil olej a svíčky+filtry a chtěl bych to vynulovat.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Service Light Reset
Acknowledgement to Binman
1. Switch on the ignition
2. Select maintenance indicator within 4 sec
3. Switch of the ignition within 10 sec
4. Push service button of instrument cluster and switch ignition on
5. Hold service button of the instrument cluster depressed for another 10sec

Please remember to get your car serviced properly, resetting the light doesn't mean your car has been serviced and you won't fool anybody when you come to sell it.

I have only posted it here because there are a few unscrupulous people attempting to sell this info on EBay.




1) zapnout zapalování
2) tlačítko pro zobrazování režimů displeje stalčte tolikrát, dokud se nezobrazí údaj se servisním intervalem. Nutno provést do 4 sekund od zapnutí zapalování
3) jakmile se údaj se servisním intervalem zobrazí, ihned vypněte zapalování, i po té zůstane servisní interval stále zobrazený na displeji
4) znovu stiskněte a držte tlačítko pro zobrazování režimů displeje a zapněte zapalování
5) tlačítko pro zobrazování režimů displeje nepouštějte a držte jej cca dalších 10 sekund, dojde k resetování servisního intervalu
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

nechcem zakladat novu temu, ale board computer mi vypisuje hlasku "care service"

pritom pri vymene oleja a filtrov a vsetkeho okolo, sme servisny interval vymazali...zacalo to svietit az teraz, po prejdeni cca 6 tis km od vymeny oleja...
maxlaser

Příspěvek od maxlaser »

chtěl bych si smazat servisní interval, ale jak to tady čtu, tam mám jiné auto nebo alespoň jiný displey. Čím se to ovládá? Mě to píše celkové km a kolik je do servisu nic víc.
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3701
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Z tvého profilu ani podpisu nedokážu vyčíst, jaké máš auto! Takže?

Čím se to ovládá a jak se to dělá najdeš taky na Youtube. Kouzelný slovíčka pro vyhledání určitě dokážeš vymyslet...
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Odpovědět