od DYK77 » stř 18 čer 2008, 00:28
Tak jsem to dnes s Kimby umyl a je to dobrý.
Že jsme měli kliku, to je jasný. Motorkář by se asi v takové situaci smíchy neudržel.
S těmi fotografiemi je to na ho*no, pořád platí, že digitální foto není důkaz co? Už jsem viděl párkrát v Lidlu takovou sadu pro případ nehody. Byl tam jednorázový foák s kinofilmem, křída, tužka, nějaký formulář a pár dalších drobností, asi to příště koupím, stálo to cca 100,-Kč.
Na jaké číslo se volají cajti k nehodě? Pořád 158 ?
Je nějaký postup jak nejlépe postupovat v takové situaci, kdy se něco stane člověk nemůže odhadnout škodu, zejména není-li na první pohled vidět? Poučil jsem se akorát z toho , že je dobrý hned volat bezplatnou linku pojišovny a tam sdělí, jestli je účastník pojištěný či nikoliv.
Co se tomu dotyčnému stane, není-li pojištěný a škoda je minimální?
Tak jsem to dnes s Kimby umyl a je to dobrý.
Že jsme měli kliku, to je jasný. Motorkář by se asi v takové situaci smíchy neudržel.
S těmi fotografiemi je to na ho*no, pořád platí, že digitální foto není důkaz co? Už jsem viděl párkrát v Lidlu takovou sadu pro případ nehody. Byl tam jednorázový foák s kinofilmem, křída, tužka, nějaký formulář a pár dalších drobností, asi to příště koupím, stálo to cca 100,-Kč.
Na jaké číslo se volají cajti k nehodě? Pořád 158 ?
Je nějaký postup jak nejlépe postupovat v takové situaci, kdy se něco stane člověk nemůže odhadnout škodu, zejména není-li na první pohled vidět? Poučil jsem se akorát z toho , že je dobrý hned volat bezplatnou linku pojišovny a tam sdělí, jestli je účastník pojištěný či nikoliv.
Co se tomu dotyčnému stane, není-li pojištěný a škoda je minimální?