Lítaly třísky

Kecy které nejsou k věci
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Lítaly třísky

Příspěvek od DYK77 »

Tak to dneska valím s Kimby z vejletu směrem od Lovosic na Most a před Libčevsí míjíme náklaďák a v tom rána a zasáhla nás smrš dřeva a prachu. Odstavil jsem to ke kraji a zjistil, že nemám přední RZ. Tu jsem našel o kousek dál a byla na tom dost špatně. Pak jsem ale zjistil, že nejdou přední blinkry, tak jsem to točil a dohnal ten náklaďák, abych to nějak řešil.
Naštěstí na autě žádná škoda nebyla, byly v háji jen žárovky předních směrovek a RZ s rámečkem. Nechal jsem si zacálovat rámeček a ty žárovky , ale nevěděl jsem, že se platí na evidenci motorových vozidel za výměnu RZ, což bylo 450,-Kč. Nahlásil jsem to tedy pojišovně a ta od toho dala ruce pryč, protože borec nemá nikde zaplacenou pojistku, takže mě odkázali na Českou kancelář pojistitelů. Tam už nikdo dnes nebyl, takže zítra to ohlásím, jestli se s tím dá ještě něco dělat.
Příčina toho všeho byla destrukce zadní vnitřní pneumatiky u přívěsu. Tlak vytrhnul palubky z boku přívěsu a ty letěly na nás. No nechtěl bych jet kolem třeba na motorce, asi by to bylo ošklivý.
Ještě nevím co se stalo s těmi žárovkami. Vypadají normálně a přesto tím úderem odešly. Ještě že to všechno odrazila RZ a nekoupil jsem to např. do okna. Byla to celkem klika.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Ty voe, to je nějakej cirkus, ne?
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

Dame zarovkam posledni sbohem. Udelame jim pekny pohreb. Bud rad ze to dopadlo jakto dopadlo. Ja tolik stesti nemel.
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

JJ jsem rád, že to tak dopadlo. Nejde o žárovky, ale měl jsem obavy, aby nějak nevzala za své elektroinstalace. Je mi totiž hodně divný, že odešly žárovky v blinkrech i když jsou tak daleko od sebe a světla zůstala jinak celá, při tom vlákna jsou netknutá a skleněné baňky drží na patici jak přibitý. Ostatní žárovky H7 jsou OK. Žárovky jsem vyměnil a vše šlape jak má. Jelikož jsem měl na cestě jen jednu náhradní oranžové barvy, tak jsem jí dal na levou stranu.

Byl to komediant, táhnul maringotku a nějakej kus kolotoče .
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

nechat si vytopit prachy na místě je nejhorší co kdy můžeš udělat, ale hlavně že se nic nestalo
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Buď rád že nevezl labutě :lol: :lol: :lol:
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

nebo horskou dráhu :lol: natož pak ruské kolo :lol:
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

David0600 píše:nechat si vytopit prachy na místě je nejhorší co kdy můžeš udělat, ale hlavně že se nic nestalo
Vysvětli. Vlastně jsem nikdy nic takhle v terénu neřešil, takže nemám zkušenost :oops:
Vzájemně jsme si podepsali, že jsem převzal peníze na úhradu žárovek a rámečku RZ, nic víc.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

DYK77 píše:
David0600 píše:nechat si vytopit prachy na místě je nejhorší co kdy můžeš udělat, ale hlavně že se nic nestalo
Vysvětli. Vlastně jsem nikdy nic takhle v terénu neřešil, takže nemám zkušenost :oops:
Vzájemně jsme si podepsali, že jsem převzal peníze na úhradu žárovek a rámečku RZ, nic víc.
No David myslel,že bys potom doma mohl přijít na něco čeho jsi si na místě nevšimnul.Ono třeba takovej náraz zezadu,ne teda u Smarta,ale u jinýho auta,půjdeš se podívat dozadu co máš s autem,všimneš si jenom prasklýho nárazníku,tak si necháš zaplatit nárazník,a přijedeš domu a zjistíš třeba u 5-dveřovýho auta že jdou blbě otvírat dveře,protože přes nárazník,jak pod ním je výztuha tak se může hnout celý zadek.

Jinak to je hustý,potkáš takovýhleho magora a hned starosti navíc,pořádně umej auto jestli tam nemáš nějaké škrábance v laku. :cry:
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

přesně tak jak píše druzeta, kámoše na flóře sestřelil frajer když se otáčel po kolejích vzal ho čumákem od předního kola dopředu s autem skoro nic (na první pohled tak si od něj vzal "bůra") a když v servisu zvedli kapotu tak ho to stálo skoro třicet.

A kor když neni pojištěnej nejlepší je zavolat policajty (i když teď už se za to bude platit), ale ty budeš mít sepsanej protokol že to byl skutečně on apod.

Jinak fotky co máš ti k ničemu nepomůžou
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Panter

Příspěvek od Panter »

s tou pneumatikou to znam, cetl jsem clanek jak kvuli tomu typek havaroval na D1, jel kolem tiraku, prdla mu pneu, jeho to odhodilo do svodidel, hodiny, totalka, nikomu se nic nestalo...

HLAVNE ZE SE VAM NIC NESTALO, pri predstave leticiho prkna bocnim okynkem .... :!: :!: :!: :!: :( :( :( :( :(
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

tak to bylo štěstí
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak jsem to dnes s Kimby umyl a je to dobrý.
Že jsme měli kliku, to je jasný. Motorkář by se asi v takové situaci smíchy neudržel.
S těmi fotografiemi je to na ho*no, pořád platí, že digitální foto není důkaz co? Už jsem viděl párkrát v Lidlu takovou sadu pro případ nehody. Byl tam jednorázový foák s kinofilmem, křída, tužka, nějaký formulář a pár dalších drobností, asi to příště koupím, stálo to cca 100,-Kč.
Na jaké číslo se volají cajti k nehodě? Pořád 158 ?
Je nějaký postup jak nejlépe postupovat v takové situaci, kdy se něco stane člověk nemůže odhadnout škodu, zejména není-li na první pohled vidět? Poučil jsem se akorát z toho , že je dobrý hned volat bezplatnou linku pojišovny a tam sdělí, jestli je účastník pojištěný či nikoliv.
Co se tomu dotyčnému stane, není-li pojištěný a škoda je minimální?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tak to je klika nějaká foto sada křída apod. je úplně k ničemu jednou si mě týpek vyfotil asi jako ty toho pána, že jsem mu prý rozbil okno udal mě na policajtystrašné halló kolem toho a nic se nestalo jenom sem dostal dopis abych se vyjádřil.

jo 158 nebo 112 to je jedno.

Postup je težkej pokud ten co ti způsobil škodu je zmrd, jednou se mi stalo že jsem vyjížděl z chuchle na strakonickou a když sem se rozjel tak mě začal nějakej dement podjíždět a nabourali jsme do sebe týpek telefonoval vylez řiká moje chyba zavoláme poldy vyřešej to pojišovny a bude klid. Policisti přijeli a frajer tvrdil že já jsem ho předjížděl, kucí řekli že je to sporný že se musíme dohodnout samy že je tam škoda do 20tisíc a jeli do piči.

Když nebude mít zaplaceno tak je to v podstatě jedno je blbej že ten doklad vytáhnul, kdyby tvrdil že ho zapoměl tak dostane pokutu a auto lze zpětně pojistit.
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Je v tom zase bordel. Samá klička kua, je to nepřehledný, zase jako kdyby systém kryl ty nezodpovědný, budu si o tom muset něco přečíst
:evil:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět