Kdybyste to někro řešil, můžu zaslat schéma zapojení.
Nalezeno 92 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- ned 22 led 2012, 22:01
- Fórum: Prodám
- Téma: Volant Brabus
- Odpovědi: 79
- Zobrazení: 44351
- úte 19 črc 2011, 12:14
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: spotreba paliva
- Odpovědi: 1366
- Zobrazení: 329191
- pon 07 bře 2011, 13:45
- Fórum: MOTOR
- Téma: signalizace francouzského klíče na přístrojové desce
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 7298
To mě by se líbily taky, ale na ebay stojí 120€....tyhle z Lidlu stojí 120 Kč
Ale máš možnost
http://cgi.ebay.de/Smart-Roadster-Koffe ... 657wt_1139
Ale máš možnost
Taška do Roadstera
V Lidlu teď mají docela praktický tašky do kufru, pěkně se vejde do Roadstera, jak dozadu, tak dopředu, barva taky sedí s interiérem auta. Hned jsem si dvě koupil :-)
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-DA41D6B6-0E767686/lidl_cz/hs.xsl/index_16913.htm
Foto z Lidl letáku
http://www.lidl.cz/static ...
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-DA41D6B6-0E767686/lidl_cz/hs.xsl/index_16913.htm
Foto z Lidl letáku
http://www.lidl.cz/static ...
- úte 01 bře 2011, 00:11
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zahřívání motoru
- Odpovědi: 154
- Zobrazení: 72968
- úte 01 bře 2011, 00:09
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zahřívání motoru
- Odpovědi: 154
- Zobrazení: 72968
- pon 28 úno 2011, 21:47
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zahřívání motoru
- Odpovědi: 154
- Zobrazení: 72968
- pon 28 úno 2011, 17:01
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zahřívání motoru
- Odpovědi: 154
- Zobrazení: 72968
- ned 27 úno 2011, 23:55
- Fórum: MOTOR
- Téma: Zahřívání motoru
- Odpovědi: 154
- Zobrazení: 72968
Přehřívání na volnoběh
Možná už tu ten problém někdo řešil, ale mě se to nedaří najít.
Když nechám auto delší dobu na volnoběh (5min a víc), tak se mi teplota dostane na 110°C. Větrák na chadiči se točí, termostat mám nový, chladící kapalinu po výměně. Stalo se mi to už po několikáté...dnes při venkovní teplotě 2°C ...
Když nechám auto delší dobu na volnoběh (5min a víc), tak se mi teplota dostane na 110°C. Větrák na chadiči se točí, termostat mám nový, chladící kapalinu po výměně. Stalo se mi to už po několikáté...dnes při venkovní teplotě 2°C ...
- úte 15 úno 2011, 21:03
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Co vsechno se da odvezt ve SMARTovi
- Odpovědi: 282
- Zobrazení: 103346
- čtv 03 úno 2011, 07:31
- Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
- Téma: Samosvor pro Smart Roadster
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 10927
Měl jsem tu čest nějakou dobu jezdit s svým Roadsterem (101k) s vyřazenou veškerou elektronikou a věř, že tohle auto bez elektroniky není zábavný, je nebezpečný. To auto strašně dlouho drží a pak se dostaneš na hranu a nekontrolovatelně se utrhne zadek. Do normálního provozu si to bez elektroniky ...
- úte 25 led 2011, 17:03
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: Ostrikovace - Roadster
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3493