Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- sob 02 dub 2011, 16:40
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Pojistky a brzdový spínač
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 9075
- sob 02 dub 2011, 16:17
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Pojistky a brzdový spínač
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 9075
- čtv 31 bře 2011, 15:03
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Pojistky a brzdový spínač
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 9075
- čtv 31 bře 2011, 12:53
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Pojistky a brzdový spínač
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 9075
Brzdový spínač
Po roce opět návštěva servisu Mercedes Ostrava. Výměna brzdového spínače. Tentokrát jsem platil necelých tisíc korun. Loni to bylo dražší. Příští rok očekávám tu samou závadu a doufám že budu platit tak pětset korun 
- stř 17 úno 2010, 16:48
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Nádrž
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7050
- stř 17 úno 2010, 16:16
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Nádrž
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7050
- úte 16 úno 2010, 13:06
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Nádrž
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7050
- úte 16 úno 2010, 12:52
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Nádrž
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7050
- úte 16 úno 2010, 12:34
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Nádrž
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7050
- úte 16 úno 2010, 12:25
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Nádrž
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7050
Nádrž
Mám neblahé tušení.... Na přístrojovce mi signalizuje že mám jen pět litrů paliva. Ale při čerpání se mi tam vejde jen 16 litrů!!!!!! Poprvé to bylo to samé. Žeby smartík byl po havárii a měl zmáčklou nádrž??
- čtv 04 úno 2010, 11:34
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Baterie
- Odpovědi: 171
- Zobrazení: 84941
- čtv 04 úno 2010, 11:27
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Pojistky a brzdový spínač
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 9075
- pon 25 led 2010, 17:41
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82244
- pát 22 led 2010, 16:09
- Fórum: Aktivity
- Téma: Civilni jmena clenu klubu
- Odpovědi: 139
- Zobrazení: 9960
- stř 20 led 2010, 15:40
- Fórum: TIPY a všeobecné informace
- Téma: Tlačítko se symbolem
- Odpovědi: 40
- Zobrazení: 11734