Nalezeno 17 výsledků hledání

od jardaxm
sob 02 dub 2011, 16:40
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Pojistky a brzdový spínač
Odpovědi: 11
Zobrazení: 9075

:D Už to chapu .Díky O--O
od jardaxm
sob 02 dub 2011, 16:17
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Pojistky a brzdový spínač
Odpovědi: 11
Zobrazení: 9075

Dotaz. Jaký vliv má zatékání do kabiny na brzdový spinač,kterýje ze spodu autaa Dík za odpověd :shock:
od jardaxm
čtv 31 bře 2011, 15:03
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Pojistky a brzdový spínač
Odpovědi: 11
Zobrazení: 9075

Jsem pořad v zahraničí takže zatím nemam čas znemožnit vodě přístup do smartíka. Ale až bude dovolená tak se do toho pustím. Zkusím to nějak utěsnit :shock:
od jardaxm
čtv 31 bře 2011, 12:53
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Pojistky a brzdový spínač
Odpovědi: 11
Zobrazení: 9075

Brzdový spínač

Po roce opět návštěva servisu Mercedes Ostrava. Výměna brzdového spínače. Tentokrát jsem platil necelých tisíc korun. Loni to bylo dražší. Příští rok očekávám tu samou závadu a doufám že budu platit tak pětset korun :lol:
od jardaxm
stř 17 úno 2010, 16:48
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Nádrž
Odpovědi: 20
Zobrazení: 7050

jj tak tak O--O
od jardaxm
stř 17 úno 2010, 16:16
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Nádrž
Odpovědi: 20
Zobrazení: 7050

:shock: Jednu nádrž mám na 55 litrů a druhou na 80litrů. Proto se mě asi zdá 22litrů ve smartíkovi málo :lol:
od jardaxm
úte 16 úno 2010, 13:06
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Nádrž
Odpovědi: 20
Zobrazení: 7050

Vyskouším až pojedu do Vracova.. *pivo*
od jardaxm
úte 16 úno 2010, 12:52
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Nádrž
Odpovědi: 20
Zobrazení: 7050

:lol: To máš pravdu. Ale budu raději vozit kanistr.. :lol:
od jardaxm
úte 16 úno 2010, 12:34
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Nádrž
Odpovědi: 20
Zobrazení: 7050

Jeje. Dvacet dva litrů benzínu no nic moc... :lol:
od jardaxm
úte 16 úno 2010, 12:25
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Nádrž
Odpovědi: 20
Zobrazení: 7050

Nádrž

Mám neblahé tušení.... Na přístrojovce mi signalizuje že mám jen pět litrů paliva. Ale při čerpání se mi tam vejde jen 16 litrů!!!!!! Poprvé to bylo to samé. Žeby smartík byl po havárii a měl zmáčklou nádrž??
od jardaxm
čtv 04 úno 2010, 11:34
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Baterie
Odpovědi: 171
Zobrazení: 84941

Vyndal jsem baterii ze smarta 44ah. Dal jsem tam na zimu z octavie 66ah. Starty jak stíhačka. Sice polystyrenový kryt nepasuje (z Octavie je baterka větší) ale ty starty jsou super. Na jaře koupím zase 44ah.
od jardaxm
čtv 04 úno 2010, 11:27
Fórum: ELEKTROINSTALACE
Téma: Pojistky a brzdový spínač
Odpovědi: 11
Zobrazení: 9075

Včera návštěva servisu Merc.Benz Ostrava.Nechal jsem vyměnit brzdový spínač. Když smartik stál delší dobu(cca týden) tak brzdy svítily. Po rozjezdu přestaly fungovat. Oprava na počkání. Hodina třicet. Cena 1146kč. Hlavně že už brzdové světla fungují......
od jardaxm
pon 25 led 2010, 17:41
Fórum: Aktivity
Téma: Členské příspěvky
Odpovědi: 1047
Zobrazení: 82244

Dnes 25.1.2010 ve13,15h jsem zaslal příspěvek 300kč
od jardaxm
pát 22 led 2010, 16:09
Fórum: Aktivity
Téma: Civilni jmena clenu klubu
Odpovědi: 139
Zobrazení: 9960

Jarda + Renáta :lol:
od jardaxm
stř 20 led 2010, 15:40
Fórum: TIPY a všeobecné informace
Téma: Tlačítko se symbolem
Odpovědi: 40
Zobrazení: 11734

:lol: