Nalezeno 10 výsledků hledání

od Nikol
pát 08 kvě 2015, 12:13
Fórum: KAROSERIE
Téma: Skleněná střecha nejde zavřít
Odpovědi: 6
Zobrazení: 4999

Skleněná střecha nejde zavřít

Prosím o radu. Včera se nám sekla skleněná střecha. Hučelo to a zavírala se jen jedna strana a to jen do čtvrtky. Nakonec jsme to fyzicky posunuli, ale zbyla tam malá mezera. Dnes už je to bez mezery, ale není to docvaknuté, jak se běžně okno sníží a nacucne na střechu. Co s tím?
od Nikol
čtv 09 říj 2014, 18:34
Fórum: Koupím
Téma: Koupim zimaky
Odpovědi: 14
Zobrazení: 7550

Neni to zbytecne? Jsem co se aut tyce typicka zena. Chci koupit zimaky napisete, at upresnim jaky to jsou apod,omylem jsem nenapsala teb druhy rozmer a hned se mam divat znova, abych to uprednila a pritom vite jaky to jsou.

Od toho jsem prece chtela napsat na smart forum, aby mi tady smart lidi ...
od Nikol
stř 08 říj 2014, 20:37
Fórum: Koupím
Téma: Koupim zimaky
Odpovědi: 14
Zobrazení: 7550

Zimáky

Omlouvám se, dlouho jsem tu nebyla. Užívám si nového smarta a jezdím co se dá. Co se týče gum, tak v techničáku je něco takového 135/70x15. Jestli s disky nebo bez to záleží na ceně, vůbec nemám představu, jak se to pohybuje. Doufám, že taková zima viz fotky mě zas úplně nečeká. Bydlíme sice v ...
od Nikol
čtv 18 zář 2014, 19:49
Fórum: Koupím
Téma: Koupim zimaky
Odpovědi: 14
Zobrazení: 7550

Koupim zimaky

Shanim zimaky na smart fortwo diesel. Prosim poradte nebo nabidnete. Mame tu zajimave zimy,takze v co nejlepsim stavu;)
od Nikol
stř 28 srp 2013, 10:16
Fórum: Koupím
Téma: Koupím Smarta
Odpovědi: 1
Zobrazení: 2044

Koupím Smarta

Sháním spolehlivého smarta, abysme neměli strach dojet s ním do Prahy (2h) apod:) Nechám si poradit. Cena samozřejme čím nižší tím lepší, ale zas jsem realista. Vím o smártí nemoci atd:)

Jestli benzín nebo diesel netuším. Práci máme zatím oba v místě, takže je možné,že bude i pár dní stát.. Jinak ...
od Nikol
sob 07 dub 2012, 16:16
Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
Odpovědi: 44
Zobrazení: 22940

Jo to dej, na bazoš podle mě chodí fakt hodně lidí. Obzvl᚝ my, co tomu nerozumíme:). Mě hlavně štvou ty lidi, co tam napíšou, že to je super auto ve výborném stavu a nic víc a pak takový kecy do mailu. Ty to máš o něčem jiném. Věřím, že bys ho tam prodal..
od Nikol
sob 07 dub 2012, 13:25
Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
Odpovědi: 44
Zobrazení: 22940

Tak už končím s inzeráty na bazosi apod. Jestli koupím smarta, tak jedině od někoho tady přes vás..

Cituji z jednoho mailu "Technická končí v červnu, nebo v červenci, tak by asi nebylo špatné spojit evidenčku s STK, řekněme, že jsem schopný garantovat odstranění závad, pokud to neprojde"..

Jako ...
od Nikol
stř 04 dub 2012, 21:37
Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
Odpovědi: 44
Zobrazení: 22940

Ok, díky.

Jen si každej bude říkat, dejte si bacha na tu v tom smartu s těma kytkama, jezdí jak magor :D Všichni mě poznaj..Na druhou stranu výhoda, že jsem jedna z těch, co ty kytky a originalitu toho vzhledu docela ocení (přestože jsem na výrazné barvy)

Sakra nahlodali jste mě s tímto
od Nikol
stř 04 dub 2012, 19:55
Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
Odpovědi: 44
Zobrazení: 22940

zatím teda vede smartík s těma zelenýma kytkama, co jste mi doporučovali.

Už jste mě teda úplně odradili hledat něco na bazarech na netu, protože jim teď nic nevěřím. Někdo se ani neobtěžuje tam napsat info.

Jen mi ještě ségra poslala toto http://auto.bazos.cz/inzerat/14573911/smart ...
od Nikol
stř 04 dub 2012, 19:41
Fórum: Dotazy neregistrovaných a budoucích majitelů vozů Smart
Téma: Chlapi prosím poraďte jakýho smarta
Odpovědi: 44
Zobrazení: 22940

Účel auta bude jen začít řídit. Řidičák mám od 18 a od tý doby sem nikdy neřídila. (Po pár jízdách s nervním tátou jsem to vzdala:) a nechci být jednou matka, co neumí řídit a musí sedět doma.

Nevím, jestli budu jezdit do práce, otázka, jak to vyjde finančně. Teď jezdím vlakem a spoje mám dobré ...