Můžete ještě mrknout na toto: http://auto.bazos.cz/inzerat/15230449/S ... platek.php
Majitel má zřejmě problém prodat za takovu cenu, takže by i dost slevil. Najeto má ale 130..
Díky moc
Nikol
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!


Olej + filtr + práce 550Kč je naprosto normální - standartní "předpisová" 10w40ka se na netu prodává litr kolem 80Kč (tedy 3litry za 240Kč), filtr stojí kolem 100Kč a za 2 kila to v menším servise s odsávačkou klidně vymění...jancarik F2 píše:Po výměně naplni olej+filtr+práce 550kč
co tam nalilten se poved uz jen predni nahon a je to
za 4litry z kopce, asi ho nekde vyhral v kartach protoze nema vubec tuseni
KONTROLNÍ OTÁZKA :Greg píše:
Jinak si četla správně - benzinové motory první generace trpí se běžně dožívají cca 80-150tkm a poté vyžadují generální opravu. Ber to jako fakt. Troufnu si tipovat, že 80% nabízených Smartíků s 0,6litrovým benzínem na českém trhu jsou kousky, které brzy, nebo minimálně v blízké budoucnosti GO budou vyžadovat.
Nabízím kompletní služby okolo Smartů, pokud budeš chtít, klidně mi napiš maila, rád ti poskytnu další informace, případně nezávaznou nabídku, co by se dalo aktuálně sehnat
Greg ( info@smart-dily.cz )



