Nalezeno 73 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 28 kvě 2012, 19:48
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Nejde zaradit, auto se lehce poskubava
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 71001
- ned 27 kvě 2012, 20:49
- Fórum: PŘEVODOVKA
- Téma: Nejde zaradit, auto se lehce poskubava
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 71001
- sob 05 lis 2011, 09:33
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82194
- pát 01 črc 2011, 21:45
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: Puchýře na střeše
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4569
- ned 26 pro 2010, 07:11
- Fórum: Ostatní
- Téma: Chromování
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 22417
Plast jsem necával dělat tady http://www.chromovani-plastu.cz/index.htm a je to super,mohu doporučit
- úte 14 pro 2010, 20:05
- Fórum: Aktivity
- Téma: Smart kalendář 2011 OBJEDNÁVKY
- Odpovědi: 91
- Zobrazení: 5235
- stř 01 pro 2010, 22:54
- Fórum: ELEKTROINSTALACE
- Téma: Odběr 3,3A
- Odpovědi: 128
- Zobrazení: 55259
- stř 18 srp 2010, 21:41
- Fórum: PODVOZEK
- Téma: Horní uložení předního tlumiče
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 6985
- stř 18 srp 2010, 20:40
- Fórum: PODVOZEK
- Téma: Horní uložení předního tlumiče
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 6985
- úte 17 srp 2010, 19:37
- Fórum: PODVOZEK
- Téma: Horní uložení předního tlumiče
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 6985
Horní uložení předního tlumiče
Zdravím
Neví někdo jak je uložen přední tlumič nahoře v misce ?.Je tam guma s ložiskem,nebo něco jinného.Mám tam docela dost velkou vůli.Foto by dost pomohlo.Děkuji
Neví někdo jak je uložen přední tlumič nahoře v misce ?.Je tam guma s ložiskem,nebo něco jinného.Mám tam docela dost velkou vůli.Foto by dost pomohlo.Děkuji
- pon 31 kvě 2010, 21:50
- Fórum: MOTOR
- Téma: Ztráta oleje i po GO motoru
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 11612
tak tedy zde http://www.turba.cz/ ,omlouvám se,ale ta skleroza
- ned 30 kvě 2010, 20:33
- Fórum: MOTOR
- Téma: Ztráta oleje i po GO motoru
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 11612
- úte 27 dub 2010, 18:30
- Fórum: Aktivity
- Téma: Členské příspěvky
- Odpovědi: 1047
- Zobrazení: 82194
- stř 17 bře 2010, 19:16
- Fórum: MOTOR
- Téma: Silentblok motoru
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 47523
Zdravím.Je možno se podívat na foto na této adrese http://jiricekz.rajce.idnes.cz/GO_motoru_SMART/#album ,je tam dost špatný přístup na voze,možná to jde já ho měnil při GO motoru,cena 31 eček + 20% daň,cca 960kč.Přeji mnoho zdaru