Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- sob 29 lis 2014, 11:55
- Fórum: Než začnete brouzdat :-)
- Téma: Databaze clenu klubu
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 9821
JBC Druzeta - odpoved
Vdaka tebe a Druzetovi za odpoved. Je mi to jasné.
- úte 25 lis 2014, 10:22
- Fórum: Než začnete brouzdat :-)
- Téma: Databaze clenu klubu
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 9821
dotaz
Zdravím všetkých!
neviem,či to prešlo/vytvorenie súkr. databázy/ ja to považujem za dobrú vec
v súvislosti s tým by som mal pár otázok.
ako sa dostanem na SZ administrátora, prípadne moderátorov keď nemám
prístup na SZ ?
nie je mi jasný pojem "nemý návštevník".
Ja som už v staršom veku a moja ...
neviem,či to prešlo/vytvorenie súkr. databázy/ ja to považujem za dobrú vec
v súvislosti s tým by som mal pár otázok.
ako sa dostanem na SZ administrátora, prípadne moderátorov keď nemám
prístup na SZ ?
nie je mi jasný pojem "nemý návštevník".
Ja som už v staršom veku a moja ...
- pon 17 lis 2014, 14:54
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: zaseklá strecha
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 10329
zaseklá strecha
zdravím všetkých!
pokušam sa cez SZ skontaktovat s Durim/ako mi poradil xlukas /, ale nejako
sa mi to nedarí. Preto by som bol rád, keby mi priamo Duri alebo niekto poslal číslo na MOB. velmi by mi to pomohlo. Ďakujem
pokušam sa cez SZ skontaktovat s Durim/ako mi poradil xlukas /, ale nejako
sa mi to nedarí. Preto by som bol rád, keby mi priamo Duri alebo niekto poslal číslo na MOB. velmi by mi to pomohlo. Ďakujem
- čtv 13 lis 2014, 06:35
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: zaseklá strecha
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 10329
- čtv 13 lis 2014, 06:33
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: zaseklá strecha
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 10329
odpoved
vidíš tu ironiu osudu, ja som o tom zraze vôbec nevedel, stretal som nejak
častejšie smartíky v okolí ale vôbec som netušil jaká akcia tu prebieha
určite sa v buducnosti rád zučastním akcií. Ďakujem za privítanie. Strechu
pomaly rozoberám a skúsim to konzultovat s Durim.
častejšie smartíky v okolí ale vôbec som netušil jaká akcia tu prebieha
určite sa v buducnosti rád zučastním akcií. Ďakujem za privítanie. Strechu
pomaly rozoberám a skúsim to konzultovat s Durim.
- pon 10 lis 2014, 16:17
- Fórum: KAROSERIE
- Téma: zaseklá strecha
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 10329
zaseklá strecha na cabrio
Zdravím všetkých Smartákov.
som tu na fore novýn členom a rád by som spozmal niekoho z okolia BA čo by ma
trošku usmernil pri odstránení mojho problému. Smartíka mám už 4 roky ale k foru
som sa dostal až teraz koncom leta ,ked sa mi to stalo s tou strechou. Dotraz
iné bez problémov. Niečo som už ...
som tu na fore novýn členom a rád by som spozmal niekoho z okolia BA čo by ma
trošku usmernil pri odstránení mojho problému. Smartíka mám už 4 roky ale k foru
som sa dostal až teraz koncom leta ,ked sa mi to stalo s tou strechou. Dotraz
iné bez problémov. Niečo som už ...