Nalezeno 6 výsledků hledání

od sedivy
sob 29 lis 2014, 11:55
Fórum: Než začnete brouzdat :-)
Téma: Databaze clenu klubu
Odpovědi: 4
Zobrazení: 9821

JBC Druzeta - odpoved

Vdaka tebe a Druzetovi za odpoved. Je mi to jasné.
od sedivy
úte 25 lis 2014, 10:22
Fórum: Než začnete brouzdat :-)
Téma: Databaze clenu klubu
Odpovědi: 4
Zobrazení: 9821

dotaz

Zdravím všetkých!
neviem,či to prešlo/vytvorenie súkr. databázy/ ja to považujem za dobrú vec
v súvislosti s tým by som mal pár otázok.
ako sa dostanem na SZ administrátora, prípadne moderátorov keď nemám
prístup na SZ ?
nie je mi jasný pojem "nemý návštevník".
Ja som už v staršom veku a moja ...
od sedivy
pon 17 lis 2014, 14:54
Fórum: KAROSERIE
Téma: zaseklá strecha
Odpovědi: 22
Zobrazení: 10329

zaseklá strecha

zdravím všetkých!
pokušam sa cez SZ skontaktovat s Durim/ako mi poradil xlukas /, ale nejako
sa mi to nedarí. Preto by som bol rád, keby mi priamo Duri alebo niekto poslal číslo na MOB. velmi by mi to pomohlo. Ďakujem
od sedivy
čtv 13 lis 2014, 06:35
Fórum: KAROSERIE
Téma: zaseklá strecha
Odpovědi: 22
Zobrazení: 10329

Xlukas, vdaka za pohotovú odpoved a privítanie.
od sedivy
čtv 13 lis 2014, 06:33
Fórum: KAROSERIE
Téma: zaseklá strecha
Odpovědi: 22
Zobrazení: 10329

odpoved

vidíš tu ironiu osudu, ja som o tom zraze vôbec nevedel, stretal som nejak
častejšie smartíky v okolí ale vôbec som netušil jaká akcia tu prebieha :roll:
určite sa v buducnosti rád zučastním akcií. Ďakujem za privítanie. Strechu
pomaly rozoberám a skúsim to konzultovat s Durim.
od sedivy
pon 10 lis 2014, 16:17
Fórum: KAROSERIE
Téma: zaseklá strecha
Odpovědi: 22
Zobrazení: 10329

zaseklá strecha na cabrio

Zdravím všetkých Smartákov.
som tu na fore novýn členom a rád by som spozmal niekoho z okolia BA čo by ma
trošku usmernil pri odstránení mojho problému. Smartíka mám už 4 roky ale k foru
som sa dostal až teraz koncom leta ,ked sa mi to stalo s tou strechou. Dotraz
iné bez problémov. Niečo som už ...