Nalezeno 6 výsledků hledání

od George2
stř 06 lis 2024, 19:27
Fórum: Elektroinstalace
Téma: Nezávislé topení
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2737

Re: Nezávislé topení

Děkuji všem za rady... ...po odpojení a zapojení baterie bufik opět funguje... 👍
...jen při startu a než pořádně naběhne docela dost čoudí... 🤔
od George2
ned 03 lis 2024, 19:36
Fórum: Elektroinstalace
Téma: Nezávislé topení
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2737

Re: Nezávislé topení

...i tak moc díky za snahu... 👋
od George2
ned 03 lis 2024, 19:18
Fórum: Elektroinstalace
Téma: Nezávislé topení
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2737

Re: Nezávislé topení

Celoročně jezdím na Vervu... ...a displej dálkového ovládání mi přestal nabízet nastavení teploty... ...to se nabídlo vždy po tom, co se aktivoval bufik... ...když ho teď chci aktivovat, tak se nic neděje... ...ani nesepne oběhové cerpadlo a nesepne ani ventilace v autě... 🤷‍♂️ ...pojistky pod ...
od George2
ned 03 lis 2024, 18:58
Fórum: Elektroinstalace
Téma: Nezávislé topení
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2737

Re: Nezávislé topení

Jasně, hned jako první... 😉
od George2
ned 03 lis 2024, 18:28
Fórum: Elektroinstalace
Téma: Nezávislé topení
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2737

Re: Nezávislé topení

Díky za nabídku, ale projel jsem komplet stránky fq101.co.uk i evolution.co.uk a ani na jedné to není řešené... ...stejně ale díky moc... 👍
od George2
ned 03 lis 2024, 13:36
Fórum: Elektroinstalace
Téma: Nezávislé topení
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2737

Nezávislé topení

Ahoj všem,
mám u svého Smarta Fortwo 451 0,8 Cdi 33 kW nezávislé topení. Dnes bohužel přestalo z ničeho nic fungovat. Topeni se ovládá pomocí radiového dálkového ovládání EasyStart R+ (Eberspaecher). Bufik však přestal na toto ovládání reagovat a nesepne. Máte s tímto problémem někdo nějakou ...