Koupě poškozeného smarta

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
taalla
Příspěvky: 20
Registrován: pát 01 led 2010, 23:46
Bydliště: Plzeňsko

Koupě poškozeného smarta

Příspěvek od taalla »

Chtěla bych si pořídít smarta a docela mě láká koupit nějakého v německu s poškozeným motorem a tady u nás to opravit a jezdit. Co říkáte třeba na tohle http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=lioztmhtfyfq za tu cenu si myslím je to hodně dobré a zprovoznění by zas tolik stát nemuselo ne.
Zatím bez smarta, stále šetřím, hledám a získávám informace :-)
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

to je spravny pristup. uz tu toho na to tema bylo napsane az az. :wink:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
taalla
Příspěvky: 20
Registrován: pát 01 led 2010, 23:46
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od taalla »

no koukám pan majitel ze dne na den zdražil o 250€ no ale podle mne by se to pořád vyplatilo, našla jsem si že oprava motoru stojí cca 15tisKč ale kolik stojí dovoz a přihlášení opravdu netuším. Tenhle smart se nachází cca 600km ode mě.
Zatím bez smarta, stále šetřím, hledám a získávám informace :-)
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Mimochodem máš nepřečtenou zprávu...

Přihlášení:
Dovozová STK: 1500Kč
Emise: cca 500Kč
Schválení technické způsobilosti: 1500Kč
Přihlášení: 800Kč
Eko poplatek za Euro 2: 3000Kč

Dovoz u mne orientačně 6-10tisíc Kč dle vzdálenosti, v ceně vyjednávání s prodejcem, vyřízení formalit (kupní smlouvy, odhlášení atd...) technická prohlídka (na místě), diagnostika (na místě) a dovoz auta k majiteli kdekoliv v ČR (SR).

Případně možno i vyřídit přihlašovací formality a ve spolupráci s Cardou celkovou GO motoru (18tis Kč) či jakékoliv jiné servisní práce.
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
taalla
Příspěvky: 20
Registrován: pát 01 led 2010, 23:46
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od taalla »

Moc děkuji za info a za ochotu, koukám jste tu perfektní parta. Já plánuju kupovat auto někdy na jaře, tohle jsem sem vložila jen že mě trkla do očí ta cena. Přes zimu mám zatím čím jezdit a na Smarta zatím nemám mýsto ale moc bych ho chtěla ale bojím se kupovat v ČR protože ceny sou v zhledem k tomu že se kdykoliv může podělat motor podle mě moc vysoké. Koukám že tady zařizujete full servis, toho bych asi později využlila jelikož neznám nikoho kdo by smartům nějak rozuměl tady v okolí na západě čech.
Zatím bez smarta, stále šetřím, hledám a získávám informace :-)
taalla
Příspěvky: 20
Registrován: pát 01 led 2010, 23:46
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od taalla »

Jelikož se blíží doba kdy bych chtěla začít schánět smarta začínám koukat na všechny možné inzeráty a náhodou jsem zabloudila i na polské Allegro a zjistila že je tam pár smartů za zajímavou cenu. Chtěla bych se proto zeptat zda má někdo zkušenost s dovozem z Polska a nebo vozíte smarty jen z německa kde jsou asi v lepším stavu a mají zaručené kilometry.
Zatím bez smarta, stále šetřím, hledám a získávám informace :-)
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

ani v nemecku nie su km zarucene, avsak urcite je vyssia pravdepodobnost, ze bude auto v lepsom stave, ako v CR(SR), ci PL...

asi by som siel radsej do toho hladania v nemecku...

takze ako som uz cital,ides spravnym smerom...treba najst takeho, co ma problem s motorom, a opravit...je to schodnejsia cesta..

samozrejme zalezi, kolko chces investovat do kupy tohoto carovneho auticka...a mala by si sa poponahlat, lebo sa blizia pomaly nase jarne a letne akcie... :wink:
taalla
Příspěvky: 20
Registrován: pát 01 led 2010, 23:46
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od taalla »

no tak do toho hnusného počasí co tu máme ho kupovat nechci :D a hlavně čím délé to vydržím tím výce na něj budu mít peněz :lol:
Zatím bez smarta, stále šetřím, hledám a získávám informace :-)
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

kym sa vycasi, akurat bude opraveny.... :lol:

ale jasne, treba si dat poradit, a hlavne, neponahlat sa..nie je za cim...radsej si poriadne vybrat..


drzime palce.. :wink:
Odpovědět