Kde jsi jsem slyšel , že jo ....ale ten můj tam drží tak pevně , že mám strach , že když zaberu tak rupne.....
Tak se ptám oddělával ho už někdo .... nebo musím vzít do lakovny celé dveře .
Jestli to jde oddělat, tak budu rád za každou radu, díky moc všem za vaše odpovědi .




