Krušnohorská pohoda II ( KP-II ) - AKCE ZRUŠENA!!

srazy, propagace, financování
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Krušnohorská pohoda - proč to ještě nezkusit?

Příspěvek od DYK77 »

Ivojah píše:Chatku již mám reservovanou. Tak alespoň do 20. května to ještě s přihlášením ponechte otevřené.
Ivo. Pocitat s tim, ze prijedu, zarezervovat chatku a nenapsat tady ani carku, tak to je prave ten priklad, ze jaky pristup k organizaci maji potencialni ucastnici, takovy pristup k tomu ma i poradatel. Nicmene pokud to nezrusis, tak te ve stichu nenechame.
K tem zbylym co se napsali jiz drive, tak polovina z nich byla jeste s otaznikem. Ano psal jsem, ze rezervace je nezavazna, ale neresil bych, kdyby z 15 aut neprijelo 5. Kdyz ale poradne nevim jestli vlastne z tech 5ti zapsanych vubec nekdo prijede, protoze nikdo neodpovedel na Kimby nedavny dotaz, proste mrtvo, a protoze polovina drive zapsanych je s otaznikem a napr. xlukas nepriveze ani lenku, tak je to z meho pohledu jasny signal akci zrusit a muzete me proklinat horem dolem.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

Proč nejet se podívat na Krušné hory

Příspěvek od Ivojah »

Dyku, máš pravdu měl jsem reagovat dříve ale myslel jsem ( no neměl jsem myslet ale asi konat) že objednání se měsíc do zahájení akce bude stačit. No nicméně nějaká uzavírka termínu i předběžně přihlášených - by nebyla od věci vnesla by do věci jasno. Termín nezruším, docela bych byl rád kdybychom se s Vámi ale i s jinými zájemci o tuto akci setkali. A když již ne - SPANILÁ JÍZDA - pro malý počet posádek a vozidel tak alespoň jedno odpolední posezení přecházejícího do jednovečerního by se na avizovaném místě nebo v blízkém okolí mohlo uskutečnit. Jinak jak jsem psal pojedeme na Kamencové jezero a v rámci výletu i jinde v každém případě. Tak uvidíme?
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Jak jsme psali,akci jsme zrusili,jako oficialne nic pripravovat nebudeme,s timto poctem nam to za to opravdu nestoji (venovat tomu cas,ktery je pro nas drahocenny),ale na Kamencak pojedeme,klidne podnikneme jak posezeni,tak vyletik,kdo se prida,ten se prida.....ale vazne jen na tu pohodu,sejit se,popovidat,popr.si spolecne nekam vyjet.
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

zastavení na kus řeči

Příspěvek od Ivojah »

Krušnohorská pohoda II, i když akce byla oficiálně zrušena my s manželkou do místa Kamencové jezero přijedeme, alespoň doufám, jinak bychom museli rušit i jiná ubytovací místa - takový větší výlet.
Z pocitové strany by bylo docela dobré tam přece jen někoho z klubu potkat. Ano akce byla zrušena, ale bylo by příjemné si s někým v podvečer 22. nebo 23.6. popovídat s nějakým nápojem v ruce. Prostě tam v termínu, který byl prvotně zadán přijedeme.
Ale když tam nikdo nebude tak abyste věděli - uražený nebudu z klubu nevystoupím, a budu zde stále oxidovat! Smartclubáky zdravím
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

když to vyjde, dorazíme
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivojah »

Na Kamencově jezeře v Chomutově jsme se stavili přespali dva dny - je to neuvěřitelně překrásné místo člověk by nečekal že téměř uprostřed města taková rekreační zóna vedle dokonce ZOO. Bylo hezky - slunečno ba vedra tak i koupání v podvečer lákalo. Též jsme navštívili hrad Hněvín i Komáří Vízku překrásná místa a ty rozhledy po okolí. Z Chomutova jsme si zajeli i do Karlových Varů. Ale jak jsem řekl vlastní výlet jsem chtěl začlenit do klubového setkání tak následoval Terezín - památník, Praha - památky, a Jablonec - horské okolí.
Sedm dnů na cestách takže km i finance mám z mého pohledu pro tento rok vyčerpány do Prahy jsme se již nevraceli když jsme se z Čech několik dnů před tímto termínem vrátili. Tak snad JVV :D :D :D v Čechách nebo na Slovensku příští rok. I když jsem postarší člověk stále zůstávám fandou klubu a klubové stránky s různými náměty jsou zajímavé - docela dobré surfování. Presentace Smartparády se Lukášovi povedla člověk otevře klubovou stránku a bum má to na talíři.
Smartclubáky zdravím a pokračuje teplé a hezké léto a jízdy bez nehod!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Děkuji za objektivní názor na náš kraj a jsem rád, že se vám na severu líbilo. Pokud se nestane nic zásadního a pokud bude zájem, je velká šance, že by se mohla příští léto KP opět konat.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

kimby píše:Přeji mnoho sil s tímto bojem a budu ráda, když o sobě dáte vědět, jak se vám daří! Držte se, hlavně manžel!!!!!
Tak jsem tu opět, tak muž již má po oboustranné transplantaci plic, bylo to náročný 7hod.operace, ale vše probíhalo bez komlikací 8). Teď jsou to čtyři měsíce-stále je v rekonvalescenci, ale jinak se daří v rámci možností.
Tak snad příští rok budeme k mání. :)
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

Držíme palce, a je co nejdřív v pohodě :lol:
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

Děkujem :)
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

ufo píše:
kimby píše:Přeji mnoho sil s tímto bojem a budu ráda, když o sobě dáte vědět, jak se vám daří! Držte se, hlavně manžel!!!!!
Tak jsem tu opět, tak muž již má po oboustranné transplantaci plic, bylo to náročný 7hod.operace, ale vše probíhalo bez komlikací 8). Teď jsou to čtyři měsíce-stále je v rekonvalescenci, ale jinak se daří v rámci možností.
Tak snad příští rok budeme k mání. :)
moc moc držím palce,a zotavení po tak těžké operaci proběhne co nejlépe, posílám co nejvíce sil a budeme se na vás těšit, a to bude příležitost jakákoliv!!!!!!!
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

Jo jo určitě ještě bude příležitost,díky,
Dana :)
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

KP III - 2013 ?

Planuje se nejake "neoficialni" posezeni jako bylo treba v roce 2011? Strasne se mi styska po tom "HOTELU" :D
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Neplánuje se, ale když jsem šel dnes večer z práce, tak se mi shodou náhod právě po takovém posezení také zastesklo. Na většinu srazů to máme daleko a času moc není ( viz aktuálně Hranický kras... , strávit 5 hodin v autě cestou tam a 5 hodin zpět je poslední dobou opravdu luxus, stále svou účast zvažujeme ), takže něco nenáročného, kde si každý jako posledně zvolí ubytování a stravu operativně dle své libosti, by se dalo naplánovat. S programem by nebyl žádný problém, ale potřebovali bychom mít nafukovací dovolenou. Něco jsme si naplánovali již na zmíněné JVV, něco jsme museli dát na oltář kvůli prarodičům, kteří letos slaví v Hlinsku diamantovou svatbu, něco málo nám zbude na týdenní rodinnou dovolenou a pak mě čeká velká pracovní změna, tak vůbec nevím co a jak od července bude. Kdyby něco, dáme určitě vědět, a se ForFour vyvětrá :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět