JVV 2013

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

nejde o to, ci je hotel luxusny, alebo neluxusny... ale o celkove naklady co ma hotel bude stat a co zato dostanem. ak niekto tvrdi, ze chce prilakat aj ludi co nato nemaju, je to torcha scestne.
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Fascinuje mě, jak se prostě nikdy nedá určitým lidem zavděčit, pokaždé je něco špatně, protože někde hold bylo lépe. Když jedu na sraz, jedu tam kvůli kolektivu a na ten den/dva je mi úplně jedno jaké je ubytování a strava a pokuď mám výhrady, tak si něco poblíž zařídím sám .... nebo ještě jedna možnost - nelíbí se ti to, tak NEJEZDI :wink:

Pevně doufám, že bude KP 2013 .... kdo chce přijede, ubytuje se kde chce a dá si co chce ...
Naposledy upravil(a) Mili_K dne čtv 28 bře 2013, 09:37, celkem upraveno 1 x.
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

Mili_K píše:Fascinuje mě, jak se prostě nikdy nedá určitým lidem zavděčit, pokaždé je něco špatně, protože někde hold bylo lépe. Když jedu na sraz, jedu tam kvůli kolektivu a na ten den/dva je mi úplně jedno jaké je ubytování a strava a pokuď mám výhrady, tak si něco poblíž zařídím sám .... nebo ještě jedna možnost - nelíbí se ti to, tak NEJEZDI :wink:
nuz asi niesom tak jednoduchy, aby som dokazal za 800 spat v ubytovni, ked za 1000 mozem spat v serioznom hoteli. ale to je moj nazor. aj napriek tomu, ze primarne tam idem kvoli kolektivu, ale jednoducho chcem mat daky standard....

a nato posledne radsej nebudem reagovat... ale pouvazujem aj nad touto moznostou.
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Asi jsi, když tu jen dokážete hanobit snahu někoho zařidit sraz. Mohli jste se nabídnout a s ubytováním pomoci.
Chceš-li mít nějaký tvůj "standard", zařiď si ho sám a přestaň odrazovat ostatní :?
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

A to je fut něco :evil: do *zadek*
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

myslim si, ze forum je o tom, aby si kazdy vyjadril nazor. ci to niekoho odradi, alebo nie, nieje moja starost. ostatne, predpokladam, ze tu zaregistrovany dusevne zdravy jedinci s vlastnym usudkom, ktory vedia selektovat a vyhodnocovat.

navyse nemam nic proti snahe zorganizovat zraz, len niesom uplne stotozneny z vyberom ubytovania... a takych ako ja viac

to uz ale odbacame od temy, aj ked v tomto vlakne sa odbocilo uz niekolko krat.
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

no tak si dej do registrace bez ubytování a je to .. nebo to chceš vzdát a nikam nejezdit?!! ...
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

odpoved za vsetky drobne... cize zhrnute z celej diskusie. ked sa mi nepaci ubytovanie, mam si dat bez ubytovania. cize ak idem 250 km tak bud pojdem o 6rano aby som dosiel na zaciatok a vecer domov, alebo si ho mam zabezpecit sam :?: jedlo bezmasite v ponuke nieje, cize taky vegetarian si ho ma zabezpecit sam :?: alebo si da spagety s kecupom... :idea:

nieje trocha spiatocnicke nastavit podmienky horsie ako na predoslych zrazoch???
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

ne nemusíš , (ale můžeš :D ) jezdit večer domů to by byla hloupost přišel by si o druhý den srazu :wink: přeci jak si psal ve městě je ještě jeden hotel ..
a to samý je stím jídlem :wink: nechci špagety s kečupen dám si brambory s máslem :wink: nééé más ústa tak se domluvím s obsluhou ...
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Přesně jak píše Barbora, ale vy máte nějaké připomínky pořád (např. i sraz na MORAVĚ), tam jste si taky pořád na něco stěžovali. Teď si představ, že se najde někdo, kdo není vegetarián, ale dokonce vegan. Dokážeš pak najít restauraci, která uspokojí jak jeho nároky, tak i ostatních? :D

a jak jsi psal "nuz asi niesom tak jednoduchy" tak jaký je problém si ubytování zařídit podle svého gusta a z jídelníčku si vybrat něco jiného, nebo si skočit někam jinam?

Nám když se nabídka ubytování nelíbila (na Moravě i třeba na KP), zařídili jsme si ho sami a netlachali tady o tom, jak za stejné peníze se dá sehnat kdoví co suprového.
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

tak v takom pripade nemusim chodit na zraz, ked si mam vsetko riesit individualne... aky to bude mat pre mna prinos? uvidim 15 smartov na jednom mieste? z toho som uz vyrastol...

co tak trocha sebareflexie a opravnenu kritiku zhodnotit a pouvazovat nad zmenou? alebo fakt ide len o tie prachy a usetrenych 400 korun?

zrazy sa tu orgranizuju hadam uz 5 rokov, mozno viac... pri tomto z hladiska organizacie mam pocit ze sa vraciame na zaciatok. vtedy ked sme sa stretli 15 a boli sme radi, ze sme radi, tak to bolo ok. medzitym bolo X zrazov, ktore uroven postupne zvysovali. Preco sa chceme teraz vracat spat? preco organizator nieje schopny dat dostatocne v predstihu info? ved sa to tu riesi daky ten mesiac, za tu doby by sa dalo vselico prediskutovat, mozno vyriesit inak... aj ked chapem, ze najjednoduchsie je dat direktivu a piste vsetci modrym perom...
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

marko583 píše:tak v takom pripade nemusim chodit na zraz, ked si mam vsetko riesit individualne... aky to bude mat pre mna prinos? uvidim 15 smartov na jednom mieste? z toho som uz vyrastol...
v tom případě si protiřečíš "..... ale to je moj nazor. aj napriek tomu, ze primarne tam idem kvoli kolektivu, ale jednoducho chcem mat daky standard.... "

Teď ti dám příklad: Budu například vegan a zvyklý spát na speciálních matracích a přikrývat se sametovou dekou. Co teď?

1. Budu si tu stěžovat, že kdyby si všichni připlatili 200 tak to můžu mít ve standardu
2. Zařídím si to individuálně a nebudu tím nikoho zatěžovat
3. Nepojedu na sraz protože to nezařidili podle mě ač nikdo jiný nic proti "základní nabídce" nenamítal

:?: :?: :?: :?:
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Jurko píše:slubil som si ze sa nezapojim, ale musim uviest niektore veci na spravnu mieru, a teda len par komentarov:

1.) ci mame infrastrukturu, neviem.... je to mozne, pripustam ze je to ista nevyhoda v CR.

2.) ano, ludia u nas na 2 izbach spali 4, bolo to tak len s ich suhlasom, a len preto, ze prisli ludia, ktori sa nezaregistrovali, a nechceli sme ich odmietnut. Nasa chyba, budeme sa tomu snazit vyhnut. :oops:

3.) STANDARD: Nikdy sme sa netajili, ze ubytovaci a programovy standard sme prebrali zo zrazu v Ceskom Krumlove, kde sme byvali v krasnom hoteli Rajsky, za 1200Kc / 2ku izbu /noc. A to bolo v roku 2009, cize pred 4 rokmi! Ten zraz bol skvely, aj dnes je nam vzorom, a standard cenovy aj ubytovaci sa snazime inspirovat podla neho. Toto si prosim uvedomte priatelia, a skoncite s debatami na temu "zajezdy" a podobne, lebo vsetko je to len o pokracovani vysokej latky skveleho zrazu JVV 2009! :wink:

Howgh :wink:
Jurko, v tom Krumlově jsme se právě také snažili s Dykem hledat ubytování, aby byli všichni lidé v jednom hotelu, aby auta byla u hotelu na parkovišti, dle počtu lidí, který si troufám říci, byl tehdy (no uteklo to, fakt 4 roky) asi rekordním, co do počtu účastníků. Tím se ty možnosti dost snižují, ale najde se. Přesto jsme se my a ještě jeden pár, už nevím tedy, kdo to byl, nevešli a bydleli jsme bohužel v odloučeném penzionu, ale samozřejmě jsme chtěli, aby především všichni ostatní byli pohromadě. A ceny na ten rok už byli vyšší, ale to už je tím, že Krumlov je Krumlov, 2. nejvíce navštěvované místo v ČR hned po Praze. Je ale fakt, že na ten sraz ráda vzpomínám, ostatně ale i tam bylo několik "technických" problémů, jak nás bylo moc, tak oběd byla honička, odškrtávání, kdo co měl objednané, nebo lidé si sami nepamatovali, co si vlastně objednali..... Není to jednoduché, ale všichni organizátoři se snaží udělat kompromisy a najít v rámci těch možností to nejlepší, ale jak asi víte i vy sami (nedělali jste jeden sraz), že zavděčit se všem zkrátka nejde, i kdyby člověk vážně chtěl.
Naposledy upravil(a) kimby dne čtv 28 bře 2013, 22:41, celkem upraveno 1 x.
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
marko583
Smart ACE
Příspěvky: 508
Registrován: pon 06 bře 2006, 20:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marko583 »

Mili_K píše:
marko583 píše:tak v takom pripade nemusim chodit na zraz, ked si mam vsetko riesit individualne... aky to bude mat pre mna prinos? uvidim 15 smartov na jednom mieste? z toho som uz vyrastol...
v tom případě si protiřečíš "..... ale to je moj nazor. aj napriek tomu, ze primarne tam idem kvoli kolektivu, ale jednoducho chcem mat daky standard.... "
neprotirecim si, pretoze:
-ked bude v hoteli na druhom konci mesta, kolektiv tam nebude
-ked pojdem na svoj trojchodovy obed, kolektiv tam nebude
a je otazne, ci je casovy hramonogram natolko toleranty k mojemu trojchodovemu obedu, ze ostatni budu cakat...

ale ok, protirecim si...

to ze sa nikto nevyjadril, neznamena, ze s tym nesuhlasi. viem o minimalne 4 dalsich ludoch, ktory maju s ubytovanim problem, napriek tomu tu zatial nenapisali ani ciarku.
Smart Roadster Coupe 2003 - ano, je to tak, pokorili sme 230.000 km. povodny motor, prevodovka a dokonca aj aktuator... Akurat spojka sa odporucala do vecnych lovist pri 210.000 km a 10 rokoch prevadzky. A odisiel uz aj starter, ci alternator a preventivne je tam aj nove turbo.
Jaguar XJR 1996 - 203.000 km nova vydreva na ceste, daka lakovacka porobena, opat vyzera ako ozajstne auto
Mercedes Vito Marco Polo 2000 - milion kilometrov, ale to byvanie kde chces nicim nenahradis
Hyundai Atos 2004 - 92.000 km a s tym sa da ist furt plny a aj tak to nejde :-)))
Oltcit Club 1988 - rozobraty do srobika a vyvarena karoseria, nachystana na lakovanie...

Kto brzdi, prehrava...
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

nechtěla sem se připojovat, ale musím.......
když sem hned na začátku napsala, že my nechceme ubytování byla sem hned středem humorných odpovědí , OK.....
nezajímala sem se proto o otázku toho , když se někdo rozhodl ubytovat se, jestli věděl kam, pokud ne, nedivím se této diskusi
Dana
Odpovědět