Svatba Praha 13.7.13

srazy, propagace, financování
Uživatelský avatar
Janík
Smart ACE
Příspěvky: 609
Registrován: sob 13 zář 2008, 16:56
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Janík »

Luky, my jsme nebyli ti důležití ;)
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ja vim, to bara s gibonem jsou tam zase pro zmenu porad, co :wink: :lol: :lol: :lol:

baro, jen co ste vylezli z radnice uz sem se s vama fotil. tolik drzosti nikdo jiny nemel :oops:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

blahopřání

Příspěvek od Ivojah »

Obrázek

Paní Barboro a Stanislave, též se připojujeme s blahopřáním k vaší společné cestě životem a přejeme vzájemnou lásku, zdraví a cesta a je dlouhá. Mějte se moc a moc hezky smartklubáci – Ivo a Jana z Brna
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

Děkujeme :D
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

ktera byla jako stvorena pro rodiny s detmi, ktere si svatbu bajecne uzily.



měl si pravdu kdo se chce vymluvit tak si důvod najde :lol: :lol: :lol:
houska mi už neříká pane
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Tomáši, pokud to má být na nás, tak je to trapné. Od oběda courat někde po Praze a pak dát ve 20hod dítě spát kam? na lavičce v restauraci? Každý máme priority jinde. Dle fotek jsem nestačila ty děti počítat. Standa nám psal, pozval nás, my účast přislíbili, následně přišli instrukce, na základě toho jsme Standovi psali. Odpověď jsme již tedy nedostali, ale chtěli jsme přijet osobně nyní popřát, popovídat, po tomto necháme raději věci být tak, jak jsou. Mrzí mě to.
Naposledy upravil(a) kimby dne čtv 25 črc 2013, 10:14, celkem upraveno 1 x.
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

Neodepsali jsme nic z důvodu toho, že Vaše odpověď na pozvání byla bez kompromisu vy jste jen vy a vaše dítě a na druhou stranu jste i dospělí a program co dělat mezi čase vymýšlet nebo navrhovat pro jednotlivce při organizaci celého naše svatebního dne opravdu nešlo.
Oslava byla na Bobové dráze na Proseku důvodu, aby se mohli bavit malí i velcí.
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

Však Báro nešlo o nějaký program přes den, ale psala jsem Standovi, že jsme s vámi chtěli strávit svatební den a kolem 20.hod odjet domu, mysleli jsme, že to máte prostě klasicky, ale že vzhledem k programu,jak to máte nastavené, obřad ve 13hod a pak až od 19hod zábava, že po hodině večerní zábavy odjet je hloupé. Protože po celém dni courání po Praze či nějakého programu (např. zoo), půjde Sára jako obvykle ve 20hod spát (nebo prostě usne únavou) a co by jsme tam s ní jako dělali? Spala na lavičce abychom se bavili? Napsali jsem to normálně tak, jak to prostě je a slušně se omluvili.
To není dítě v kočárku, kdy ho tam strčím, max. dám žvanec a zase strčím a spí jak chce.

A že je pro nás prioritní rodina? Ano je a vždy bude, nebo nic důležitější není a nebude, což třeba také jednou poznáš sama.

Je tu krásné téma a nepatří sem nějaké dohady, pokud to má být výsměch nám, tak a. Kdo má rodinu a je pro něj nejdůležitější, tak chápe, kdo ji nemá, nepochopí. Pro mě lidé, kteří dali přednost rodině, zůstali furt v mých očích fajn lidi např. Bajsa, David a pod.

Zrovna výsměch od Housky mi přijde směšný, do vzorného manžela a otce má..............................

Nikdy v životě by mne nenapadlo pomlouvat či vysmívat se mé kamarádce s manželem, kteří se bohužel naší svatby nemohli zúčastnit, prostě jsem to pochopila a jsme přátelé stále.

Kdo chce, pochopí, kdo nechce, tak ne.

Po tom, co došli instrukce, jsme ihned psali Standovi, takže nějaký problém jsme tím způsobit nemohli (organizační).

Nechápu, proč se ve vašem tématu řešíme my dva, svatba byla krásná a snad jste měli i jiné téma, než pomluva nás dvou, navíc si myslím, že k tomu šla využít soukromá pošta ne veřejné téma.
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3721
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Nerad Vám do toho kecám, ale - hlavně se snažte neurazit se a pokuste se sejít, abyste se o tom pobavili na živo. Na dálku, pouhou korespondencí, může vzniknout nedorozumění raz dva. Při rozhovoru samozřejmě také, ale tam ke komunikaci přispívá mimika, gestikulace apod. a pokud člověk řekne něco špatně, může se hned opravit a ten druhý nemá spostu času na vytváření představ, co tím ten první vlastně myslel...
Držím Vám palce!
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:shock: Ježiši, to si budu muset někde ve photoshopu poskládat. :cry: Je to moc pěkně udělané. *1*
Fortwo 0,8 cdi 2002
Odpovědět