Jasné, dělej si, co chces, jen pak neplac
Smart je auto jako každé jiné, ale ma své specifika. Držím palce
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
My jsme si přečetli, že jsi z Brna.tomyk píše:Asi tady na novacka pusobim celkem pridrzle, co?