dovoz z deutschlandu

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HOST2
Příspěvky: 83
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:43
Bydliště: vyplň si prosím svůj profil

dovoz z deutschlandu

Příspěvek od HOST2 »

Zdravím, máte nejaké skúsenosti (zlé, alebo dobré) z dovozom smarta z nemecka? Ko¾ko stojí prepis a všetko okolo toho? Čo všetko to odnáša?? Dik za info :wink:
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

Jo, zkušenosti mám, v listopadu jsem to dovezl. V Německu žlutý značky a pojistka (86 € dohromady) v Česku pak emise (650 Kč), dovozová technická (2300 Kč), schválení individuálně dovezeného vozidla - správní poplatek (1500 Kč), přihlášení vozidla - vydání TP (800 Kč). V Německu jsem to zvládl za jeden den (pátek), v Česku to trvalo to od pondělí 9:00 do čtvrtku 12:30, kdy jsem měl v ruce nové značky a komplet papíry.

Kdyby byly nějaké další dotazy k tomuto, tak dejte vědět.

Tomáš
Uživatelský avatar
jancarik F2
Smart ACE
Příspěvky: 512
Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
Bydliště: praha-sterboholy

Příspěvek od jancarik F2 »

http://www.priki.cz Byl se mnou pro smartaka v Německu super
Smart fortwo pulse turbo 62kw 11
Smart fortwo pure 700 05 prodan
CC TDI 125kw dsg
mini cooper S 128kw
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Nabízím profesionální (specializace pouze na Smarty, vlastní smartí diagnostika a servis) individuální dovoz Smartíka z Německa do ČR i SR za bezkonkurenční ceny, pro více informací prosím zavolat na 602200241, nebo napsat poptávku na info@smart-dily.cz.
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Odpovědět