Smart sraz Chemnitz 12.9.2015

srazy, propagace, financování
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2187
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Re: Smart sraz Chemnitz 12.9.2015

Příspěvek od Winterwolf »

Na křižovatkách doprava regulována velkým množstvím dobrovolníků, kteří zastavovali ostatní dopravu, nám ukazovali cestu, dělali žertovná vystoupení. (Mimochodem, neumím si představit, že by dobrovolníci mohli takto zasahovat do dopravy v ČR. Už po pěti minutách by to rozehnala PČR!)
Tohle funguje každý rok na akci s názvem SkůtrŠňůra, Jakmile je to nahlášená akce tak i PČR pomáhá blokovat dopravu a jsou rádi za dobrovolníky co jim pomáhají. Bohužel u nás je to spíše o aroganci a nevychovanosti ostatních účastníků provozu...
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Re: Smart sraz Chemnitz 12.9.2015

Příspěvek od Druzeta »

JBC píše: Říkal, že již jednou posílal pozvánku na akci, která se konala v Trojzemí (vyjížďka protínala včechny tři země), ale protože se konala ve stejném termínu, jako naše, česko-slovenská akce, tak jeden z našich administrátorů odmitl její zveřejnění, aby lidi nejeli za Andreasem, místo ČS akce.
Blbě to pochopil, neposílal pozvánku ale chtěl aby se udělal společný sraz D,PL,CZ s tím že s PL už jsou domluvený ať se k nim připojíme místo CZ srazu který už byl naplánovaný, zveřejněný a bylo už dost věcí v nějakém stádiu příprav.
Bylo mu odpovězeno že vzhledem ke stejnému termínu a už rozpracovanému srazu se nemůžeme připojit na společný sraz.

Informace o jejich srazu se nezveřejňovala protože neposlal žádné konkrétní údaje, teď napsal co chce zveřejnit, nikomu tady není bráněno zveřejnit nějakou akci, navíc to mohl zveřejnit i sám, i smarttimes organizátoři mají u nás registrovaný účet a pozvánky si zveřejňují.
451 Brabus Xclusive 75kW 2011
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3721
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Smart sraz Chemnitz 12.9.2015

Příspěvek od JBC »

No jo, stane se. On mluví "jen" německy, anglicky a polsky. Nevím, jakým jazykem jste komunikovali, ale v překladu se může ztratit cokoliv. Jako když já jsem mu psal pomocí Google translátoru německy a on mě pomocí téhož česky. Kdybych neznal souvislosti, v téhle větě:"Chtěli byste pak byste měli bychom si místo v hotelovém řídit v noci doma v pořádku?" bych se asi neorientoval.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Re: Smart sraz Chemnitz 12.9.2015

Příspěvek od Druzeta »

Je to možný že se to blbě přeložilo, psal mi německy a já mu odpovídal přes překladač, snažil jsem se to pak ještě kontrolovat po slovech i v celé větě jestli to dává smysl, tu současnou pozvánku už poslal česky a bez chyb takže mu to někdo přeložil kdo umí dobře česky.
451 Brabus Xclusive 75kW 2011
Odpovědět