stahování okna
stahování okna
Ahoj nejde stahovat levé okenko,vypadá to na mechanismus .Nevíte kde ho sehnat, a mám dát nový nebo stačí starší?
Smart 98 benzin 40kw
Re: stahování okna
Zkus třeba tohle, někdo nabízí díly z bouranýho , ale hlavně se pořádně podívej, co máš hlavně rozbitýho ?? 
http://www.sbazar.cz/AMR/detail/1573970 ... varovaneho
http://www.sbazar.cz/AMR/detail/1573970 ... varovaneho
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak 
Re: stahování okna
Zdravím , také bych měl dotaz ohledně stahovačky . Mám smartika 450tku už s nefukčním stahováním, původní majitel okno vypodložit v horní poloze aby nepadlo, včera jsem se na to koukal a mám pryč akorát lanka, je to jen utrhlej kousek, zbytek vypadá dobře, a teď dotaz, nechce se mi objednávat lanka za 420kč bez pošty
nevíte někdo přesný rozměr lanka ? Že bych si ho koupil v metráži udělal konce a šup tam s ním .. nechci kvůli tomu rozdělávat druhé dveře s nejistým výsledkem
chápete .. děkuji za rady.
W450, 2001, 40kw, Cabrio
Otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane
...
Otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane
...