jak udrzujete vasi strechu hezky cernou a cistou? zkusil jsem "zaruceny pripravky"(sonax cabrio sampon a kondicioner) a porad nic moc..jsou tam porad fleky, asi od smuly. no a zevnitr spinavy, jak se sklada

mokry to vypada cisty

suchy ne

Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!



Začni odpredu, tam je v podstate len zasunutá čo si pamätám, potom vidíš na ďalšie úchyty. A jo, buď nežný, je to krehkéhonza.ulc@gmail.com píše:jo a jak se da sundat ta vnitrni cast? me tam drzi celkem fest na tech zebrech, tak nechci neco ulomit, kdyz za to zaberu