Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Tak me se velmi libi to co sem dala MONI
Navrh p.Houzara take neni k zahozeni, ale bowling je bowling a pronajem spolecenske mistnosti take neni k zahozeni.
taky se mi to líbí a tak navrhuju-protoze kazde dobro je po zasluze potrestano-at si moni vybere termin a zaridi to zaciname opet seznamem
houzar 2 ks.
Naposledy upravil(a) houzar dne pon 04 úno 2008, 17:41, celkem upraveno 1 x.
David0600 píše:Jsem taky pro moravu at se nás sejde co nejvíc doufám ze teda prijedou vsichni z moravy a aspon par kousku ze slovenska. Co se tyce ubytovani musi byt v blizkosti zarizeni ktere je otevreno do rannich hodin nejlepe v miste.
uz zase jancis?
- krome spanile jizdy, by mela byt take moznost spolecenskeho vyziti.
jsem to myslel dobre, hlavne pro tebe a libora, pár lidí se urcite prida
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
urcite bych vyrazil jinam, jedine ze by byla 100%jistota ze by jsme se tam konecne svezli na lodickach. Jizda po brne se minule moc nevyvedla.
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Smartnumeric píše:poslední dobou jsem vynechal, moc nestíhám ani docházet sem, ale když bude znám termín v?as ( dostate?n? ) do p?edu tak ud?lám proto 99%...
Cim drive se dohodneme, tim drive muzu rozeslat pozvanky
David0600 píše:urcite bych vyrazil jinam, jedine ze by byla 100%jistota ze by jsme se tam konecne svezli na lodickach. Jizda po brne se minule moc nevyvedla.