Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
K tý Cole - uhnal jsem si z ní před lety slušný vřed, takže netankuju ani omylem a mimojiné, nejen že takhle sr...a umí přes noc rozložit kus masa (v podstatě jde stejně jen o kyselinu) tak extraxt nám v práci vyžral kruh do betonu, když jsem barel od něj vypláchli a postavili na rampu vzhůru nohama.
Jirka P píše:K tý Cole - uhnal jsem si z ní před lety slušný vřed, takže netankuju ani omylem a mimojiné, nejen že takhle sr...a umí přes noc rozložit kus masa (v podstatě jde stejně jen o kyselinu) tak extraxt nám v práci vyžral kruh do betonu, když jsem barel od něj vypláchli a postavili na rampu vzhůru nohama.
to nevis, ze se to da pouzit jako odrezovac
SMART MC01 0,8 CDI Pure 2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km) http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279SCHVÁLENO !!!
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Jirka P píše:K tý Cole - uhnal jsem si z ní před lety slušný vřed, takže netankuju ani omylem a mimojiné, nejen že takhle sr...a umí přes noc rozložit kus masa (v podstatě jde stejně jen o kyselinu) tak extraxt nám v práci vyžral kruh do betonu, když jsem barel od něj vypláchli a postavili na rampu vzhůru nohama.
Přesně tak, chce to střídat, proto střídám gambáč 10 a Plzeň 12
tak to jsme na tom podobně já místo gambáče dávám kozlíka
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail