Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
xlukas.cz píše:kdyz se vratim k te svatbe a ono ti i s tema misskama souvisi. skoda, ze ty holky nevypadaji porad tak dobre jak ty nevesty. kazdy mame nastesti jiny vkus, ale mam pocit, ze z mnoha mnoha se se stavaji princezny a "osklivek" zustava minimum.
existuje vubec oskliva holka? (to mluvim o designu)
krása je relativní pojem.. tím, že se každýmu líbí něco jinýho, myslím, že ošklivá holka ani neexistuje.. tobě se třeba líbit nemusí, ale tvýmu kámošovi se líbit bude.. takže škaredý holky nejsou
no tak ale potom podle ceho vybiraji ty televizni hvezdy? v prumeru tam neni zadna co by se mne nelibila
SMART MC01 0,8 CDI Pure 2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km) http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279SCHVÁLENO !!!
xlukas.cz píše:kdyz se vratim k te svatbe a ono ti i s tema misskama souvisi. skoda, ze ty holky nevypadaji porad tak dobre jak ty nevesty. kazdy mame nastesti jiny vkus, ale mam pocit, ze z mnoha mnoha se se stavaji princezny a "osklivek" zustava minimum.
existuje vubec oskliva holka? (to mluvim o designu)
krása je relativní pojem.. tím, že se každýmu líbí něco jinýho, myslím, že ošklivá holka ani neexistuje.. tobě se třeba líbit nemusí, ale tvýmu kámošovi se líbit bude.. takže škaredý holky nejsou
no tak ale potom podle ceho vybiraji ty televizni hvezdy? v prumeru tam neni zadna co by se mne nelibila
kimby píše:ještě, že u nás není povolené mnohoženství
smarja, dej pokoj. i jedna je vic nez dost, proto sem si vybral polovicni . to mne ale nidko nerekl, ze starosti bude stejne jako s velkou
ovsem nemenil bych
mnohoženství /bigamie/ povoleno bude,protože jde do parlamentu návrh zákona /a to na doporučení expertní komise ministra Nešase,která zjistila že jedna ženská chlapa neuživí/