Svatba v Praze

Kecy které nejsou k věci
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

xlukas.cz píše:... starosti bude stejne jako s velkou *pisk* ...
Tak to mě těší :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
pezot309

Re: Svatba v Praze

Příspěvek od pezot309 »

Pette píše:Milý kolegové Smaráci, v pátek 24.10 2008 jsem udelal zásadni rozhodnuti a to, že jsem se oženil. na svatbu jsem jel jak jinak, nez stylove Smartem *VV* prikládam sem jednu z mnoha fotek
Obrázek
tak to teda taky přeju " hepy brzdy ču jů " :lol:
Odpovědět