Malý návrh

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirkaal
Příspěvky: 99
Registrován: pát 19 čer 2009, 22:46
Bydliště: Praha 4

Malý návrh

Příspěvek od Jirkaal »

Ahoj, jsem tady nový a zároveň mám taky nový model smarta. Připadá mi, že převážná část příspěvků se týká pochopitelně předchozích modelů. Můj návrh či nápad je rozdělit základní členění příspěvků podle modelů tak aby bylo jasné o čem je řeč.
Např. když budu chtít najít něco o motoru tak bych šel do sekce pro příslušný model a tam teprve na motor.
Smart Fortwo coupe Passion MHD, 52 kW, 2009
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To je skoro zbytečný, protože třeba motor z novýho modelu se tady ještě snad ani neřešil, a co se týče jakéhokoliv servisu nových modelů tak ten se tady moc neřeší.Většinou jsou ty auta ještě v záruce tudíž se v nich nikdo nevrtá, navíc nemají tolik najeto aby se u nich objevovaly nějaké poruchy.
Uživatelský avatar
Jirkaal
Příspěvky: 99
Registrován: pát 19 čer 2009, 22:46
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Jirkaal »

Hm to je asi pravda.
Smart Fortwo coupe Passion MHD, 52 kW, 2009
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

jeden problem byl. resil ho david a je to pravdepodobne vadna lamda sonda. a taky uz ma po zaruze :? to to leti ...
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
stanislav.rejn

Re: Malý návrh

Příspěvek od stanislav.rejn »

Jirkaal píše:Ahoj, jsem tady nový a zároveň mám taky nový model smarta. Připadá mi, že převážná část příspěvků se týká pochopitelně předchozích modelů. Můj návrh či nápad je rozdělit základní členění příspěvků podle modelů tak aby bylo jasné o čem je řeč.
Např. když budu chtít najít něco o motoru tak bych šel do sekce pro příslušný model a tam teprve na motor.
Neboj je tu plno schopných lidí a vždycky ti někdo poradí nebo někam odkáže :) *smart*
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

přesně jak píše lukáš já už mám po záruce.

Lambda je prý špatná, ale od té doby co se smazala závada to jezdí úplně normálně a nic nesvítí
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Jirkaal
Příspěvky: 99
Registrován: pát 19 čer 2009, 22:46
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Jirkaal »

Verim tomu, ze mi nekdo pomuze, ale mam stale problem kam napsat. To je ale asi jedno. Hlavne verim ze ted nejakou dobu nebudu mit zadne problemy.
Smart Fortwo coupe Passion MHD, 52 kW, 2009
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Kam napsat dotaz je patrné z názvu rubrik, ale pokud budeš zakládat nějaké téma ohledně servisu, tak by se pro new F2 dalo založit pravidlo, že tato témata budou mít typ vozu už v hlavičce, aby se odlišila. Např. v Rubrice Servis založené téma "new F2 - výměna žárovky"
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět