Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Tak já mám Generali,povinné je 2100,- za rok.
Největší sranda je, že mi dali bonus 25% ( 64 měsíců )a já mám přitom první autíčko. Ale v čkp to tak je, takže se s nimi nebudu hádat.¨
Chtěla jsem se zeptat, čtu, že máte havarijko, je to bez problémů?
Mně ho nechtěli sjednat, že mám moc "starý" auto ( 2001 ), že to počítají
podle toho, od kdy se ty auta vyrábí, což mi přijde jako hovadina.
to je hovadina
musis jit do lepsi pojistovny a budes met i havarijni. ovsem ... jestli zase neni hovadina si na auto za 100 tis. davat havarijni, ktere stoji kolem 10
SMART MC01 0,8 CDI Pure 2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km) http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279SCHVÁLENO !!!
Nevím, jen mě to napadlo, že bych to tam mohla hodit, hodně mě to
drželo, když jsem autíčko dovezla. Parkuju před domemema tak jsem
čekala, kdy mi to někdo rozbije. Ale zatím klid,tak uvidíme příští rok, jak
to bude vycházet. Dík moc
to je fakt strašlivě levný. mám nějakej bonus a pojišuju všechno u generali roky, tzn. muj pojišovák mi na všechno dává největší možný slevy. a na "třináctset" se u něj nedostanu ani omylem..
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail