Stránka 9 z 10
Napsal: úte 30 bře 2010, 09:26
od Blanka
Blanka

a Roman

Napsal: úte 30 bře 2010, 15:45
od DYK77
Guten tag

Napsal: úte 20 črc 2010, 14:21
od nedojedl
Michal

a Lucinka

Napsal: úte 20 črc 2010, 14:55
od Tomáš
Tomáš

Napsal: úte 20 črc 2010, 15:58
od martin11
Martin a Eva....nebo obráceně

..podle toho, kdo řídí a kdo chlastá...

Napsal: úte 20 črc 2010, 19:46
od DYK77
Nazdááár kucí a holky

Napsal: stř 21 črc 2010, 08:44
od sultana
Tomáš píše:Tomáš

u Tomáše jsem si do teď nebyl jistej

Napsal: stř 21 črc 2010, 09:59
od Tomáš
sultana píše:Tomáš píše:Tomáš

u Tomáše jsem si do teď nebyl jistej

Chtěl jsem to uvést na pravou míru
BTW, na jednom americkým bubenickým fóru mám normálně celý jméno Tomas Corn a jeden týpek mi napsal soukromou zprávu, proč prej mám tak blbou přezdívku

Napsal: stř 21 črc 2010, 12:10
od xlukas.cz
Napsal: stř 21 črc 2010, 12:32
od Tomáš
Ono totiž slovo CORN neznamená jen kukuřici nebo zrní, ale i kuří oko a to mezi death a black metalový pseudonymy moc nezapadá

Oskenoval jsem mu kus občanky a byl klid

Napsal: stř 21 črc 2010, 18:52
od sultana
Napsal: pát 29 říj 2010, 11:53
od pbxpbx
Vašek
Napsal: pát 29 říj 2010, 14:11
od zetor203
Robo

Napsal: pát 29 říj 2010, 17:15
od nedojedl
zetor203 píše:Robo

Robo jako Robo?
Si můj hrdina z dětství

Napsal: pát 29 říj 2010, 20:27
od Markéta
Viděla jsem ho na srazu. Ale protože nevím, jak vypadá robocop bez helmy, tak ti nepomůžu. Každopádně jeden ze smártích človíčků - i když bez vlastního smarta
