Stránka 9 z 10

Napsal: úte 30 bře 2010, 09:26
od Blanka
Blanka :D a Roman :lol:

Napsal: úte 30 bře 2010, 15:45
od DYK77
Guten tag :lol:

Napsal: úte 20 črc 2010, 14:21
od nedojedl
Michal 8E a Lucinka :-*

Napsal: úte 20 črc 2010, 14:55
od Tomáš
Tomáš 8)

Napsal: úte 20 črc 2010, 15:58
od martin11
Martin a Eva....nebo obráceně *posádka* ..podle toho, kdo řídí a kdo chlastá... :idea:

Napsal: úte 20 črc 2010, 19:46
od DYK77
Nazdááár kucí a holky :)

Napsal: stř 21 črc 2010, 08:44
od sultana
Tomáš píše:Tomáš 8)
u Tomáše jsem si do teď nebyl jistej :lol:

Napsal: stř 21 črc 2010, 09:59
od Tomáš
sultana píše:
Tomáš píše:Tomáš 8)
u Tomáše jsem si do teď nebyl jistej :lol:
Chtěl jsem to uvést na pravou míru :lol:
BTW, na jednom americkým bubenickým fóru mám normálně celý jméno Tomas Corn a jeden týpek mi napsal soukromou zprávu, proč prej mám tak blbou přezdívku :lol:

Napsal: stř 21 črc 2010, 12:10
od xlukas.cz
:lol: :lol:
kdyz uz ho to primelo k napsani soukrome zpravy, tak to mu asi muselo hooodne vadit :lol:
*1*

Napsal: stř 21 črc 2010, 12:32
od Tomáš
Ono totiž slovo CORN neznamená jen kukuřici nebo zrní, ale i kuří oko a to mezi death a black metalový pseudonymy moc nezapadá :lol: Oskenoval jsem mu kus občanky a byl klid :wink:

Napsal: stř 21 črc 2010, 18:52
od sultana
:lol: *1*

Napsal: pát 29 říj 2010, 11:53
od pbxpbx
Vašek

Napsal: pát 29 říj 2010, 14:11
od zetor203
Robo :P

Napsal: pát 29 říj 2010, 17:15
od nedojedl
zetor203 píše:Robo :P
Robo jako Robo? :shock:

Obrázek

Si můj hrdina z dětství :wink:

Napsal: pát 29 říj 2010, 20:27
od Markéta
Viděla jsem ho na srazu. Ale protože nevím, jak vypadá robocop bez helmy, tak ti nepomůžu. Každopádně jeden ze smártích človíčků - i když bez vlastního smarta :wink: