Stránka 2 z 3

Napsal: úte 13 led 2009, 22:06
od DYK77
MINIak píše:Dik za infa, o tom koupit neco levnyho a udelat si generalku sam jsem uz taky uvazoval, ale v autech se zas tak moc nevyznam, takze bych musel sehnat nekoho, kdo to dela :) Budu vyckavat a hledat dal. A zajedu se podivat na tu 0,7...
Myslím, že Mercedes Chodov, p. Chrobák a dost firem v SRN to dělá i výměnným způsobem. Přivezeš auto s rozbitým motorem a za 30.tis odjedeš s repasovaným i se zárukou.

Napsal: stř 14 led 2009, 08:13
od xlukas.cz
Druzeta píše:
Dawe píše:lakovane byly vsechny co ja vim, uz nejakoudoby se body panely nedodavaji lakovane ale je treba je lakovat a dodavaji se cerne.
Všechny lakované nebyly:
no ja ziram. ale roc maji ten zadek matny? driv se prece delaly panely rovnou v barve a zadny strikaci univerzal nebyl, tak pokud by neudelali zadek v bile, tak by tam dali cerny a ten je leskly.

:?: :?:

Napsal: stř 14 led 2009, 09:23
od MINIak
DYK77 píše:
MINIak píše:Dik za infa, o tom koupit neco levnyho a udelat si generalku sam jsem uz taky uvazoval, ale v autech se zas tak moc nevyznam, takze bych musel sehnat nekoho, kdo to dela :) Budu vyckavat a hledat dal. A zajedu se podivat na tu 0,7...
Myslím, že Mercedes Chodov, p. Chrobák a dost firem v SRN to dělá i výměnným způsobem. Přivezeš auto s rozbitým motorem a za 30.tis odjedeš s repasovaným i se zárukou.
Aha, dik, to je dobry vedet. Takze pak akorat vybrat neco, co nebylo bourany a jinak je v poradku. Coz tenhle asi nebude vzhledem k tem penezum a barve :)
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6883674

Napsal: stř 14 led 2009, 09:49
od Druzeta
Ta záruka u GO motoru není žádný zázrak,jsou vyměněný akorát nejnutnější věci a složené zpátky a je malá pravděpodobnost že by po dobu záruky se znova něco pokazilo-to by to auto muselo jezdit ve dne v noci a i přitom si myslím že by se s tím nic nestalo.
Jinak ten poslední za 49 je dobrá cena,ale podle volantu a interiéru má dost za sebou,nemá automat i když to tam prodejce píše,a počítej s tím že v případě že rozbiješ nějaký plast tak vzhledem k té barvě máš docela problém.Na druhou stranu pokud by jsi je ukecal třeba na 45 tak máš rezervu na to abys s toho udělal auto.

Napsal: stř 14 led 2009, 17:00
od xlukas.cz
kus, skoda, ze ted nejsou penize na ten karavan :?

Napsal: pát 16 led 2009, 08:37
od MINIak
Druzeta píše:Ta záruka u GO motoru není žádný zázrak,jsou vyměněný akorát nejnutnější věci a složené zpátky a je malá pravděpodobnost že by po dobu záruky se znova něco pokazilo-to by to auto muselo jezdit ve dne v noci a i přitom si myslím že by se s tím nic nestalo.
Jinak ten poslední za 49 je dobrá cena,ale podle volantu a interiéru má dost za sebou,nemá automat i když to tam prodejce píše,a počítej s tím že v případě že rozbiješ nějaký plast tak vzhledem k té barvě máš docela problém.Na druhou stranu pokud by jsi je ukecal třeba na 45 tak máš rezervu na to abys s toho udělal auto.
Predevčírem jsme se byli podívat na ten za 49 v Pce a už byl zamluvenej a složená záloha, takže jsme nic neviděli :(

Napsal: pát 16 led 2009, 14:44
od xlukas.cz
MINIak píše:Predevčírem jsme se byli podívat na ten za 49 v Pce a už byl zamluvenej a složená záloha, takže jsme nic neviděli :(
tak tu doufam brzo privitame noveho clena.
letacek jsi jim tam asi nenechal, co :?:

neboj, ono se zase neco vyskytne.

co se tak podivat opravdu po necem v nemecku. treba i nepojizdne (myslim motorschaden) a tady to opravit a budes met skoro nove auto a budes mit klid, ze s tim tech 70 - 120 tis. km najedes.

Napsal: pát 16 led 2009, 15:02
od Panter
lidi nekupujte ty sroty v CR .... vzdyt to je nestesti...

Napsal: pát 16 led 2009, 15:22
od Druzeta
Panter píše:lidi nekupujte ty sroty v CR .... vzdyt to je nestesti...
Šroty jsou všude,nebo myslíš že v Německu,když to auto bude odjetý že ho sešrotujou?Prodají ho a nejlépe na východ. :lol: Když budeš v Německu hledat Smarta za 2.000 Eur,tak moc v kondici nebude.2.000 Euro píšu proto že tady řešíme nákup Smartu za málo peněz.

Napsal: pát 16 led 2009, 16:03
od Chorche
Jestli můžu radit za sebe (patřim do skupiny lidí, kerý koupili pidivozítko dovežený - ne z německa ale z belgie), tak nejlepčí co můžeš udělat je koupit levně s kníklým motorem a udělat GO. Protože vysere se asi naprosto každej motor v rozmezí mezi 50000-120000 Km. Takže záruku že dyš dáš za ročník 1999 kilo, že bude mít motor v cajku je začátečnická najivita. Naše pidivozítko bylo při koupi zcela v kondici. Mělo 90000 Km. Volej nežralo. Ale cca v 94000 najednou žrát začlo. Motor běhal sice furt dobře ale posléze už litr voleje na 1000 Km nepůsobil svěžím dojmem... Takže se muselo "generálkovat". A tady je nutný říc, že pod tou "generálkou" u smárta se skrejvá v drtivý věčině (tzn. pakliže někdo neskurví celej motor ježděnim bez voleje) výměna ventilů a pístních kroužků... (nepočítam ložiska nebo rozvody nebo jinej spotřební materiál). Mě tadle "generálka" vyšla i s filtrama, svíčkama a vopravou startéru na 13000 Kč. Takže se určitě vyplatí koupit v dojčlandu auto za 2000 euráčů a rovnou počítat s těma 13000. A máš to bez nervů :lol:

Napsal: pát 16 led 2009, 16:03
od xlukas.cz
vsiml sis nekdy, ze u inzeratu maji napsano "export preis" "nur fur export" apod.?
vi moc dobre, proc ;-)
kdyby jim nekdo prisel na podfuky v nemecku, tak z toho maji pruser (ne jako u nas). kdyz ho vyvezou za hranice, tak jsou z obliga. uz tak je to auto za nizkou cenu a jeste na tom vydelaji.

kdyz vidim, co ti bulhari a rumuni vozi za auta, tak je mne tech kupujicich tam celkem lito.

ale nemam samozrejme predstavu co si ty narody muzou dovolit a za kolik penez se tam ty auta prodavaji.

Napsal: pát 16 led 2009, 16:05
od xlukas.cz
Chorche píše:... Takže se určitě vyplatí koupit v dojčlandu auto za 2000 euráčů a rovnou počítat s těma 13000. A máš to bez nervů :lol:
moje rec.

Napsal: pát 16 led 2009, 16:07
od Chorche
Jo, sem zapoměl na druhou "povinou" investici a tou je turbo. To vodejde ve stejnejch kilácích jak ten motor. Mě zatim drží, ale vim že je to jen votáska času... No a turbo stojí mezi 12-15000. Takže prostě musíš počítat s těmadle investicema a brát to tak že to prostě budeš muset zaplatit.

Napsal: pát 16 led 2009, 16:18
od Chorche
xlukas.cz píše:
Chorche píše:... Takže se určitě vyplatí koupit v dojčlandu auto za 2000 euráčů a rovnou počítat s těma 13000. A máš to bez nervů :lol:
moje rec.
Poněvač víš že máš motor udělanej a jak ho máš udělanej a víš že s nim nalítáš těch dalších cca 100000 dyš nebudeš prasit. A pak zase dáš Matovi dalších 13000 a fičíš dál :lol:

Napsal: pát 16 led 2009, 21:31
od DYK77
Njn, do některého auta je třeba strkat prachy průběžně, Smartík jezdí jezdí a pak si o to řekne najednou :)