Stránka 2 z 3
Napsal: úte 13 led 2009, 22:06
od DYK77
MINIak píše:Dik za infa, o tom koupit neco levnyho a udelat si generalku sam jsem uz taky uvazoval, ale v autech se zas tak moc nevyznam, takze bych musel sehnat nekoho, kdo to dela

Budu vyckavat a hledat dal. A zajedu se podivat na tu 0,7...
Myslím, že Mercedes Chodov, p. Chrobák a dost firem v SRN to dělá i výměnným způsobem. Přivezeš auto s rozbitým motorem a za 30.tis odjedeš s repasovaným i se zárukou.
Napsal: stř 14 led 2009, 08:13
od xlukas.cz
Druzeta píše:Dawe píše:lakovane byly vsechny co ja vim, uz nejakoudoby se body panely nedodavaji lakovane ale je treba je lakovat a dodavaji se cerne.
Všechny lakované nebyly:
no ja ziram. ale roc maji ten zadek matny? driv se prece delaly panely rovnou v barve a zadny strikaci univerzal nebyl, tak pokud by neudelali zadek v bile, tak by tam dali cerny a ten je leskly.

Napsal: stř 14 led 2009, 09:23
od MINIak
DYK77 píše:MINIak píše:Dik za infa, o tom koupit neco levnyho a udelat si generalku sam jsem uz taky uvazoval, ale v autech se zas tak moc nevyznam, takze bych musel sehnat nekoho, kdo to dela

Budu vyckavat a hledat dal. A zajedu se podivat na tu 0,7...
Myslím, že Mercedes Chodov, p. Chrobák a dost firem v SRN to dělá i výměnným způsobem. Přivezeš auto s rozbitým motorem a za 30.tis odjedeš s repasovaným i se zárukou.
Aha, dik, to je dobry vedet. Takze pak akorat vybrat neco, co nebylo bourany a jinak je v poradku. Coz tenhle asi nebude vzhledem k tem penezum a barve
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6883674
Napsal: stř 14 led 2009, 09:49
od Druzeta
Ta záruka u GO motoru není žádný zázrak,jsou vyměněný akorát nejnutnější věci a složené zpátky a je malá pravděpodobnost že by po dobu záruky se znova něco pokazilo-to by to auto muselo jezdit ve dne v noci a i přitom si myslím že by se s tím nic nestalo.
Jinak ten poslední za 49 je dobrá cena,ale podle volantu a interiéru má dost za sebou,nemá automat i když to tam prodejce píše,a počítej s tím že v případě že rozbiješ nějaký plast tak vzhledem k té barvě máš docela problém.Na druhou stranu pokud by jsi je ukecal třeba na 45 tak máš rezervu na to abys s toho udělal auto.
Napsal: stř 14 led 2009, 17:00
od xlukas.cz
kus, skoda, ze ted nejsou penize na ten karavan

Napsal: pát 16 led 2009, 08:37
od MINIak
Druzeta píše:Ta záruka u GO motoru není žádný zázrak,jsou vyměněný akorát nejnutnější věci a složené zpátky a je malá pravděpodobnost že by po dobu záruky se znova něco pokazilo-to by to auto muselo jezdit ve dne v noci a i přitom si myslím že by se s tím nic nestalo.
Jinak ten poslední za 49 je dobrá cena,ale podle volantu a interiéru má dost za sebou,nemá automat i když to tam prodejce píše,a počítej s tím že v případě že rozbiješ nějaký plast tak vzhledem k té barvě máš docela problém.Na druhou stranu pokud by jsi je ukecal třeba na 45 tak máš rezervu na to abys s toho udělal auto.
Predevčírem jsme se byli podívat na ten za 49 v Pce a už byl zamluvenej a složená záloha, takže jsme nic neviděli

Napsal: pát 16 led 2009, 14:44
od xlukas.cz
MINIak píše:Predevčírem jsme se byli podívat na ten za 49 v Pce a už byl zamluvenej a složená záloha, takže jsme nic neviděli

tak tu doufam brzo privitame noveho clena.
letacek jsi jim tam asi nenechal, co
neboj, ono se zase neco vyskytne.
co se tak podivat opravdu po necem v nemecku. treba i nepojizdne (myslim motorschaden) a tady to opravit a budes met skoro nove auto a budes mit klid, ze s tim tech 70 - 120 tis. km najedes.
Napsal: pát 16 led 2009, 15:02
od Panter
lidi nekupujte ty sroty v CR .... vzdyt to je nestesti...
Napsal: pát 16 led 2009, 15:22
od Druzeta
Panter píše:lidi nekupujte ty sroty v CR .... vzdyt to je nestesti...
Šroty jsou všude,nebo myslíš že v Německu,když to auto bude odjetý že ho sešrotujou?Prodají ho a nejlépe na východ.

Když budeš v Německu hledat Smarta za 2.000 Eur,tak moc v kondici nebude.2.000 Euro píšu proto že tady řešíme nákup Smartu za málo peněz.
Napsal: pát 16 led 2009, 16:03
od Chorche
Jestli můžu radit za sebe (patřim do skupiny lidí, kerý koupili pidivozítko dovežený - ne z německa ale z belgie), tak nejlepčí co můžeš udělat je koupit levně s kníklým motorem a udělat GO. Protože vysere se asi naprosto každej motor v rozmezí mezi 50000-120000 Km. Takže záruku že dyš dáš za ročník 1999 kilo, že bude mít motor v cajku je začátečnická najivita. Naše pidivozítko bylo při koupi zcela v kondici. Mělo 90000 Km. Volej nežralo. Ale cca v 94000 najednou žrát začlo. Motor běhal sice furt dobře ale posléze už litr voleje na 1000 Km nepůsobil svěžím dojmem... Takže se muselo "generálkovat". A tady je nutný říc, že pod tou "generálkou" u smárta se skrejvá v drtivý věčině (tzn. pakliže někdo neskurví celej motor ježděnim bez voleje) výměna ventilů a pístních kroužků... (nepočítam ložiska nebo rozvody nebo jinej spotřební materiál). Mě tadle "generálka" vyšla i s filtrama, svíčkama a vopravou startéru na 13000 Kč. Takže se určitě vyplatí koupit v dojčlandu auto za 2000 euráčů a rovnou počítat s těma 13000. A máš to bez nervů

Napsal: pát 16 led 2009, 16:03
od xlukas.cz
vsiml sis nekdy, ze u inzeratu maji napsano "export preis" "nur fur export" apod.?
vi moc dobre, proc

kdyby jim nekdo prisel na podfuky v nemecku, tak z toho maji pruser (ne jako u nas). kdyz ho vyvezou za hranice, tak jsou z obliga. uz tak je to auto za nizkou cenu a jeste na tom vydelaji.
kdyz vidim, co ti bulhari a rumuni vozi za auta, tak je mne tech kupujicich tam celkem lito.
ale nemam samozrejme predstavu co si ty narody muzou dovolit a za kolik penez se tam ty auta prodavaji.
Napsal: pát 16 led 2009, 16:05
od xlukas.cz
Chorche píše:... Takže se určitě vyplatí koupit v dojčlandu auto za 2000 euráčů a rovnou počítat s těma 13000. A máš to bez nervů

moje rec.
Napsal: pát 16 led 2009, 16:07
od Chorche
Jo, sem zapoměl na druhou "povinou" investici a tou je turbo. To vodejde ve stejnejch kilácích jak ten motor. Mě zatim drží, ale vim že je to jen votáska času... No a turbo stojí mezi 12-15000. Takže prostě musíš počítat s těmadle investicema a brát to tak že to prostě budeš muset zaplatit.
Napsal: pát 16 led 2009, 16:18
od Chorche
xlukas.cz píše:Chorche píše:... Takže se určitě vyplatí koupit v dojčlandu auto za 2000 euráčů a rovnou počítat s těma 13000. A máš to bez nervů

moje rec.
Poněvač víš že máš motor udělanej a jak ho máš udělanej a víš že s nim nalítáš těch dalších cca 100000 dyš nebudeš prasit. A pak zase dáš Matovi dalších 13000 a fičíš dál

Napsal: pát 16 led 2009, 21:31
od DYK77
Njn, do některého auta je třeba strkat prachy průběžně, Smartík jezdí jezdí a pak si o to řekne najednou
