Koupe... poradite?

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Koupe... poradite?

Příspěvek od HOST1 »

Ahoj, meli jsme v planu koupit smartika jako 2. auto - pro pritelkyni na jezdeni do skoly (prace) - Pardubice - HK (denne tam a zpet cca 50 km).

Snazil jsem se hledat smarta tak do 70 - 80 000 Kc (rok vyroby 1999 - 2000) a aby mel najeto kolem 60 000 km.
Kdyz jsem si tu ale dnes cely den procital forum, pomalu zacinam mit z koupe strach, obzvlast neco tady v Cechach... je to s temi motory 0,6 opravdu tak spatny, je potreba za chvili GO?

Nasel jsem treba smarta za 50 000 kc s najetymi 146tkm tak podle pripspevku zde uz prestavam uvazovat, jit se na nej vubec podivat :)

Muzete mi nejak teda poradit? Pripadne ze bych poslal tipy na inzeraty... nebo v Cechach vubec nic nekupovat a nechat si neco dovezt z ciziny od nekoho, kdo se v tom vyzna? Je zde nekdo takovej? :) Znova zduraznuju, ze do toho necheme vrazit vic nez 70 - 80 tisic (mozna je to malo, ale zacali jsme puvodne uzvazovat o ojetym Kacku, ktery se da sehnat zhruba za 40 000).

PS: Vytvoril jsem si tu uz ucet, jen mi jeste neprisel aktivacni email...

Dik za odpovedi. Lukas a.k.a. MINIak
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Když budeš kupovat něco co má najeto kolem 60tkm budeš muset šáhnout hlouběji do kapsy.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
MINIak
Příspěvky: 22
Registrován: sob 10 led 2009, 18:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MINIak »

Takze lepsi koupit neco, co ma kolem stovky, mozna pres a jasne napsany ze je po GO motoru? No asi nejlip kdybych chytil nekoho, kdo tu bude neco prodavat :)
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
Uživatelský avatar
MINIak
Příspěvky: 22
Registrován: sob 10 led 2009, 18:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MINIak »

Dik za tip, koukal jsem na to, prosel jsem vsechno co bylo v sekci prodam :) Tenhle je zajimavej, ale predstavovali jsme si "barevnejsi" :( Asi si moc vymyslim, co...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tvá představa finanční byla stejně jinde jak cenově tak kilometrově bych si počkal a navíc je to dovoz takže prodejce ví kulový o stavu. Ale souhlasím s Gibonem stav km nesouhlasí s tvojí navrhovanou částkou
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
MINIak
Příspěvky: 22
Registrován: sob 10 led 2009, 18:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MINIak »

Dik zatim za rady, budu doufat, ze brzo nekdo tady bude treba neco zajimavyho prodavat. Nebo nevite o nekom, kdo by neco dovezl a zajistil, ze bude jezdit a hned nezkolabuje? :)
stříbrný ForTwo (1999)
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Na to neni odpoved. Nekde jsem tady psal, na co vsechno si ma dat clovek pozor, kdyz se rozhodne Smarta koupit. Takze to zkus najit a postupuj podle toho. Musis je vsechny objet, zkusit a zvazit. Ja jsem Smarta hledal skoro rok, nez jsem se rozhodnul, ze toho chci a ten vypada ve stavu odpovodajici stari a beznemu opotrebeni.

Podle obrazku nic nepoznas. Mozna zvlast kreativni barevne kombinace bych zkoumal jeste vice do hloubky, jestli nahodou impulsem pro prebarveni dilu karoserie nebylo nejdrive nabourani a opravovani....
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

rovna tento je bourany ze zadu (proc by mel vymeneny cely zadek - blatniky i stredovy dil. kdyby to bylo tuknuti, tak to nebude menit.

a ty km jsou zrale na go motoru.

odpovida tomu i cena. par takovych, co koupili levneho smarta ujeli par set km a delali go, tak tech tu je.

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6879508

nejlepsi dojem na me udelal ten prvni (2004, vetsi obsah motoru = zatim s nim nebyl problem)
a potom ten posledni, pokud nekecaji, ze je po go. je to ale bohuzel manual a bez otackomeru radit ... nic moc. na nizsi rychlosti stupne budes mozna auto casto pretacet.

hlavne neni kam spechat :!:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Ten červený s tím černým zadkem je originál,takhle se dělaly první verze.
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

z toho vyzera naj ten prvý ale ako tu bolo pisane netreba sa ponahlat ja som prvy smart kupil za tyzden, po 200km som robil GO motora, predal som a potom som hladal asi pol roka az potom som kupil, dufam ze dobre :D

Ale radsej by som hladal asi v nemecku rv 2003 a vyssie 0,7 alebo cdi, 0,6 by som sa radsej vyhol.
smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

lakovane byly vsechny co ja vim, uz nejakoudoby se body panely nedodavaji lakovane ale je treba je lakovat a dodavaji se cerne.
Kdyz budes chvili hledat, tak zjistis ktere auta se prodavaji opakovane, nebo je nikdo nechce koupit a jsou v inzeratech i pres pul roku.

Reknu k tomu jedno kdo si pocka ten se docka.
Kazdopadne doporucuji 0.7 obsah, nebo koupit za 50 a udelat si generalku sam, popr pro mene znale nechat vymenit motor
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
MINIak
Příspěvky: 22
Registrován: sob 10 led 2009, 18:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MINIak »

Dik za infa, o tom koupit neco levnyho a udelat si generalku sam jsem uz taky uvazoval, ale v autech se zas tak moc nevyznam, takze bych musel sehnat nekoho, kdo to dela :) Budu vyckavat a hledat dal. A zajedu se podivat na tu 0,7...
stříbrný ForTwo (1999)
Odpovědět