Stránka 2 z 5
Napsal: úte 17 bře 2009, 12:00
od Janík
podle toho co píše mat00 vypadá smart jako dobrá investice v době krize

Napsal: úte 17 bře 2009, 18:36
od houzar
Napsal: stř 18 bře 2009, 11:13
od Chorche
ha že by novej služebák pro mě ? Dyš je to ve firemních barvách

Napsal: čtv 19 bře 2009, 16:18
od houzar
novej starej to je jedno ale příští JVV v NY-věřte má to svoje výhody
http://magazin.automix.centrum.cz/clanek.phtml?id=13160
Napsal: pát 20 bře 2009, 11:08
od Chorche
jenže f praze to nigdy nezavedou

Napsal: pát 20 bře 2009, 11:36
od xlukas.cz
to je zase ta americka logika
na jedno parkovací místo se vlezou dva Smarty.
uz vidim, jak jdete nakupovat a postavite se ta, aby se pred vas mohl postavit jeste jeden smart a potom cekate pul dne, az zase dojde, aby ste mohli odjet.
pri podelnem parkovani je to neco jineho, ale pricne je nesmysl. sak to zname. parkujeme tak jedine v pripade, kdyz jedeme spolu.
Napsal: pát 20 bře 2009, 14:32
od Chorche
f emerice se věčinou parkuje u chodníku podélně

Napsal: pon 18 kvě 2009, 10:51
od xlukas.cz
nevim kam to dat a nechcu kvuli tomu zakladat nove tema.
http://www.spotrebitele.info/potraviny_ ... ?x=2153998
Napsal: pon 18 kvě 2009, 16:56
od Chorche
che, to uš sem si vopravil sám v rámci sušení mokrýho koberce

Napsal: úte 19 kvě 2009, 10:40
od hadak
tak me se to nastesti netyka
jinak ja doporucuji koupit stare cabrio

)) a uz nekdo vysvetlil, proc je novejsi smart vetsi a tim ztraci funkcnost pro kterou byl vynalezen a blizi se nekam, kde for4 skoncil?
Napsal: úte 19 kvě 2009, 15:42
od Apollo
hadak píše:jinak ja doporucuji koupit stare cabrio

)) a uz nekdo vysvetlil, proc je novejsi smart vetsi a tim ztraci funkcnost pro kterou byl vynalezen a blizi se nekam, kde for4 skoncil?
pokud vím tak novej smart je větší protože má vylepšenou bezpečnost - větší deformační zóny které logicky zaberou více místa, pak nevím jestli třeba i novej motor nemá na velikost vliv... a taky možná už se koukalo na prostor pro umístění baterií aby šlo použít bez větších úprav pro verzi elektro
Napsal: úte 19 kvě 2009, 21:30
od Dawe
nekde jsem cetl ze ho udelali delsi kvuli americkym predpisum ab ho mohli prodavat primo ve statech
Napsal: stř 20 kvě 2009, 09:53
od hadak
Dawe píše:nekde jsem cetl ze ho udelali delsi kvuli americkym predpisum ab ho mohli prodavat primo ve statech
tak tomu uz bych uveril. v dnesni dobe se vsechno zmensuje a tak bezpecnost a misto na baterie by nemely byt duvodem pro vetsi auto.
ja jen myslel, ze v americe muze jezdit vsechno, co ma 4 kola...? asi uz to neplati

Napsal: stř 20 kvě 2009, 10:17
od Chorche
fšechno co má 4 kola, brzdí a v noci svítí. A pak v kaliforniji maj ještě nějakou ekologickou vyhlášku. Ale jinak je to paráda, co se tam dá postavit a provozovat

Napsal: stř 20 kvě 2009, 10:36
od Apollo
no to by vylučovalo proč by ho měli zvětšovat kvůli americe... nicméně k těm bateriím - řekl bych že místa na baterie nebude v autech nikdy dost, vždy budou potřeba výkonější pro větší dojezd a vývoj v bateriích pokud vím nejde tak rychle (tedy neřeším teď použití pro NASA atd) aby se třeba po roce výkon baterie zdvojnásobyl a velikost se zmenšila na polovinu... kloudný baterce použitelný pro mini auto bych dal ještě tak 10let minimálně než něco bude dostupnýho na trhu - a to se tímto nezabývám takže jen osobní názor