Novy Smart vs stary Smart
- mat00
- Příspěvky: 259
- Registrován: čtv 03 dub 2008, 22:13
- Bydliště: Školská 14,Svätý Peter, 946 57,Slovensko
Novy Smart vs stary Smart
Chcel by som sa opytat, ze podla vasho nazoru, ktory je lepsi, cital som uz aj take nazory, ze stary je lepsi, podla Vas? 
Re: Novy Smart vs stary Smart
ono asi záleží co si kdo představí pod slovem "lepší" jestli míň závadovej, bezpečnější nebo třeba jen hezčí ...když už tu kecám tak rovnou napíšu že osobně se mi starší líbí víc a jako klad cením že je menší (kvůli parkování kolmo k chodníku)mat00 píše:Chcel by som sa opytat, ze podla vasho nazoru, ktory je lepsi, cital som uz aj take nazory, ze stary je lepsi, podla Vas?
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
U starších modelů 600cccm je často kolem 90.000Km nutný repas motoru
Novější 700ccm se jeví odolněji.
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1052
Novější 700ccm se jeví odolněji.
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=1052
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
no ... starsi model ma 6 rychlostni prevodovku a novy jen 5 rychlostni. vzhledem k tomu, ze uvazujete o koupi cdi, tak sem nekde cetl nebo videl, ze novy model s cdi si s tou 5 rychlostni prevodovkou moc nerozumi. resp. ze ta 6 rychlostni je pro to cdi lepsi. sam vis, ze 1, 2 3 se radi velice rychle a jde to hodne rychle do otacek. na bezne silnici pouzivas 5, 6 ve meste se prida i ta 4 obcas. ale tam kde nejsou semafory, tak jine rychlosti nepotrebujes. pro porovnani by to chtelo vyzkouset., projet se. tech 10% vykonu navic u noveho asi nepoznas. david by rekl, jestli je novy tezsi nez stary nebo ne. ale tipl bych si, ze je tezsi.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- mat00
- Příspěvky: 259
- Registrován: čtv 03 dub 2008, 22:13
- Bydliště: Školská 14,Svätý Peter, 946 57,Slovensko
No presne o to ide:D Chcem ziskat co najviac info od ludi, ktori maju noveho, cize 2. generaciu a este co maju 1. generaciu po facelifte. Vsetky postrehy sa zidu:D Inak fakt, prve 3 stupne idu pomerne rychlo, ale mam otazku, som tu asi cital, ze po facelifte bola upravena aj riadiaca jednotka, cize ti co maju Cdi(teda aspon nam sa pri rozbiehani dost cuka auto) by mohli napisat ako to je s touto vecou:D
konstrukcne v tom moc veliky rozdil neni
zaklad karoserie je stejny jen male zmeny
bavil jsem se o tom s martinkem ktery vlastni kalibry na for two
jsou to ty modre zeleza v tech modrych vezickacach
na kazdy typ auta jsou jedine a nedaji se pouzit na jinou znacku nebo model


rikal je je k tem puvodnim jen maly dodatek tudiz zaklad bude konstrukcne stejny
prehnane receno neco jako felicie a favorit
zaklad karoserie je stejny jen male zmeny
bavil jsem se o tom s martinkem ktery vlastni kalibry na for two
jsou to ty modre zeleza v tech modrych vezickacach
na kazdy typ auta jsou jedine a nedaji se pouzit na jinou znacku nebo model
rikal je je k tem puvodnim jen maly dodatek tudiz zaklad bude konstrukcne stejny
prehnane receno neco jako felicie a favorit
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
-
XTT07
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
jojo, mně se taky první gen. líbí nejvíc. Beru to tak že po faceliftu je to druhá generace a to nový je třetí. Třetí se mi už tolik nelíbí, protože je právě moc velkej. Navíc vnitřek už neni tak úchylnej jako u první. Žeru totiž ty modrý a modrovoranžový vnitřky. Šeď mně nechává f klidu...
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
- mat00
- Příspěvky: 259
- Registrován: čtv 03 dub 2008, 22:13
- Bydliště: Školská 14,Svätý Peter, 946 57,Slovensko
No a teraz otazka na kolegov zo Slovenska alebo na tych,ktori by vedeli pomoct. Z Nemecka sa oplati viac doniest Smarta ako povedzme u nas,su velmi drahe a za tu cenu aj dost stare, ako priklad, my sme pre rokom kupili smarta 0.8 cdi r.v. 2001 mal okolo 80000 km za 4300 Eur, a teraz ma cez 100000 km a za 5000 Eur by sa dal predat,cize ceny Smartov neklesly ani o fuz, a ci niekto nevie, kto sa zaobera s dovozom aut, je korektny a robi to za normalne ceny

