Stránka 2 z 3

Napsal: pon 13 črc 2009, 07:57
od xlukas.cz
v tech dverich je jen jedno lanko? od vnitrni packy otvirani po zamek?
neni tam jeste jedno od venkovni kliky k zamku? vcera sem se to snazil rozkvedlat a nepodarilo se mne to ani otevrit :roll:. nekde byla chyba.

Napsal: pon 13 črc 2009, 08:24
od Jurko
lanka su 2:

1.) od vnutornej kluky dveri k zamku asi 50cm dlhe, s plastovym polmesiacom
Obrázek

2.) od vonkajsej kluky dveri k zamku asi 15cm dlhe
Obrázek


popis vymeny vnutorneho: http://www.evilution.co.uk/index.php?id=240

:wink:

Napsal: pon 13 črc 2009, 08:44
od xlukas.cz
jasne, a tobe se to kratke podarilo koupit. tak to jsi dobry.
o tom velkem vim prave ze smart dilu.

Napsal: pon 13 črc 2009, 09:24
od Jurko
ja som kupoval to dlhsie.... ved som to pisal, ze dlhsie, ale podla mna ani kratke nebude problem. :wink:

f.

Napsal: pon 13 črc 2009, 09:44
od xlukas.cz
uz to ctu, ze to bylo to delsi :oops: to mas pravdu, to opravdu neni problem sehnat.

ale kratsi je soucasti zamku a zatim se ho nikomu nepodarilo koupit zvlast

Napsal: pon 13 črc 2009, 17:02
od houska
ajaj :shock: :shock: :shock: hlavně zdraví moni :wink:

Napsal: pon 13 črc 2009, 23:31
od DYK77
houska píše:...hlavně zdraví moni :wink:
A taky bohaté Vánoce a veselé Velikonoce :lol:

Napsal: pon 13 črc 2009, 23:39
od houska
a šastný nový rok :lol:

Napsal: úte 14 črc 2009, 09:52
od DYK77
Aprýýýýl :lol:

Napsal: úte 14 črc 2009, 20:04
od moni
houska píše:ajaj :shock: :shock: :shock: hlavně zdraví moni :wink:
:D čauyk housko, neboj jsem úplně ok!! :) a hned další den po nehodě jsem sedla na motorku a prodrandila střední čechy :lol: 8) :lol:

Napsal: stř 15 črc 2009, 12:59
od STAS1
moni píše:... neboj jsem úplně ok!! :) a hned další den po nehodě jsem sedla na motorku a prodrandila střední čechy :lol: 8) :lol:
Tak to je príma, na čem jezdíš :?: :)

Napsal: stř 15 črc 2009, 15:35
od houska
moni píše:
houska píše:ajaj :shock: :shock: :shock: hlavně zdraví moni :wink:
:D čauyk housko, neboj jsem úplně ok!! :) a hned další den po nehodě jsem sedla na motorku a prodrandila střední čechy :lol: 8) :lol:

*1* *1* *1* tak to má bejt

Napsal: stř 15 črc 2009, 16:59
od DYK77
No nevim nevim, základ je zpytovat svědomí a sedět doma :P

Napsal: stř 15 črc 2009, 17:08
od houska
aspoň dva roky nevylejzat :lol: :lol: :lol:

Napsal: stř 15 črc 2009, 18:18
od xlukas.cz
to vite, moni z toho ma jeste prdel.