První ForTwo

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
ZOD

Příspěvek od ZOD »

add bod 5?
že by řidič ucvrkával z požitku jízdy SMARTÍKEM :lol:
není těch Km na naftu moc?Na co bych se měl ještě při prohlídce zaměřit?
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Mokro pod sedačkou znamená, že zatíká zadníma okýnka. A protože je tam elektrika, tak to pak dělá bordel. Chce to přetěsnit okýnka silikonem. :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:D :shock: Mokrá elektronika je stejně záludná závada, jako když se nasvítí na displeji tři čárky, závada na převodovce. Tyto závady kolikrát neodstraní ani spec. opravna na smarty. To by jsi určitě "ucvrkával" také. :shock: :shock:
Fortwo 0,8 cdi 2002
ZOD

Příspěvek od ZOD »

Vodu v elektrice znám.Mám fabku 2001 v kombu ,dotáhlou od talošů.Za většího deště se voda dostane někam na elektriku a pak se stane,že motor nereaguje na sešlápnutí plynu a jde jen do volnoběhu.To se mi už párkrát stalo na dálnici při předjíždění ,to jsem skor ucvrk.Hned jsem se řadil do pomalýho pruhu,jediný co pomohlo vypnout klíč ze zapalování a znovu zapnout.V tý rychlosti poprvé hukot,ted již vím jak na to a už mě to moc nepřekvapí.V servisu nic nenašli,jedině by museli kontrolovat elektriku po drátku,jestli není někde nahlodanej od kuny apodobný havěti.
často kempim na vysočině a tak se asi tam někde konal piknik na fafině.hmmmm.Fabka už má celkem nalítáno (benzin 1,4 MPI-200 000km,stk do zimy) a tak asi brzo pujde na recyklaci.Smartik by pak posloužil na překlenovací ježdění do hokny,než by se sehnalo další rodinný přibližovadlo.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

No, nevím, jestli je zrovna smart dobrý překlenovací auto. Prostě má svoje chybky a je potřeba si zvyknout, potom je to láska na celý život. Hlavně - okolí se s tím nějak hůř srovnává, já mám smarta skoro 5 let ( :shock: to leti, že? ) a pořád se mi kvůli němu smějí. Jsou to blbci

Každopádně, kdyby jsi měl cestu na Kroměříž, ozvi se, ráda pokecám a ukážu auto.
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
ZOD

Příspěvek od ZOD »

A co totok?fajná cena i barvička?
http://auto.bazos.cz/inzerat/34121165/S ... ajitel.php
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3891
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Kdybych neměl toho svýho, tak bych si tohohle šel hned koupit. I přes tu naftu. (Nafta patří jen do traktoru a na to, že mi v nádrži zmrzne zbytek nějaký letní, na to fakt nejsem zvědavej.)
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:shock: A který se Ti líbí, je jich tam "neúrekom". :?
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3891
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Je jich tam "neurekom", protože jsi přišel pozdě. Kdyby ses na ten odkaz koukal včera, tak to odkazovalo na konkrétního Smarta, naftu z roku 2006 v tmavě červené metalíze, najeto asi 85 tisíc, za 60.000,- Kč. Teď už je inzerát vymazán, protože po něm hned někdo skočil!
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:shock: tak to jooo, no, 2006 za tu cenu, no nekup to. :?
Fortwo 0,8 cdi 2002
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Najeto mel 93 tisíc. Ta cena mi přijde moc nízká, ale, třeba někdo nutné potřeboval penizky. 8)
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3891
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Taky se Ti líbil? Že si to tak pamatuješ...
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

:lol: no jasné, byl krasnej.
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
radeck
Příspěvky: 37
Registrován: pát 14 bře 2014, 13:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od radeck »

tiez mi ta cena pripadala az neuveritelne vyhodna, na tu vybavu, rocnik a km... :)
ZOD

Příspěvek od ZOD »

Hmmm a je fuč.Měl jsem ho ještě v jednom odkaze,ale taky zmizel,hold už má novýho páníčka.Budu si muset počkat na jinýho,ale nespěchám na něj.Nevíte kdy je tak nejlepší čas na nákup,prodej auta?po vánocích,před dovolenou,po prázdninách-nebo je to šumák a prodej aut se točí furt.Toto je asi otázka přímo na nějakýho autoprodejce.
Odpovědět