Stránka 2 z 2

Napsal: úte 27 kvě 2014, 08:46
od Winterwolf
a co diagnostika :?:

zaseklá strecha na cabrio

Napsal: pon 10 lis 2014, 16:17
od sedivy
Zdravím všetkých Smartákov.
som tu na fore novýn členom a rád by som spozmal niekoho z okolia BA čo by ma
trošku usmernil pri odstránení mojho problému. Smartíka mám už 4 roky ale k foru
som sa dostal až teraz koncom leta ,ked sa mi to stalo s tou strechou. Dotraz
iné bez problémov. Niečo som už nakúpil v MB BA,ale zistil som že dotyčný páni
nemaju o Smarte ani tolko vedomostí,ako ja. Ked som náhodou objavil toto forum
tak ho pravidelne čítam a učím sa.Chcem sa zapoji do Vašej velkej rodiny Smarákov,preto hladám kontakty. Za ohlasy ďakujem. sedivy

Re: zaseklá strecha na cabrio

Napsal: úte 11 lis 2014, 08:14
od xlukas.cz
sedivy píše:... zistil som že dotyčný páni
nemaju o Smarte ani tolko vedomostí,ako ja.
tak tomu se vubec nediv.
jinak mame tady specialistu na kabria primo z bratislavy. pokud bys potreboval, tak si najdi uzivatele duri a verim, ze ti s cimkoliv pomuze.

samozrejme se na tebe tesime na jarnim srazu ;-)

Napsal: úte 11 lis 2014, 09:27
od JBC
To je ale pech, co? Smarta má čtyři roky a sem se dostal až teď... Jinak se mohl s Ďurim seznámit osobně na jaře, aniž by vytáhl paty z domu.

odpoved

Napsal: čtv 13 lis 2014, 06:33
od sedivy
vidíš tu ironiu osudu, ja som o tom zraze vôbec nevedel, stretal som nejak
častejšie smartíky v okolí ale vôbec som netušil jaká akcia tu prebieha :roll:
určite sa v buducnosti rád zučastním akcií. Ďakujem za privítanie. Strechu
pomaly rozoberám a skúsim to konzultovat s Durim.

Napsal: čtv 13 lis 2014, 06:35
od sedivy
Xlukas, vdaka za pohotovú odpoved a privítanie.

zaseklá strecha

Napsal: pon 17 lis 2014, 14:54
od sedivy
zdravím všetkých!
pokušam sa cez SZ skontaktovat s Durim/ako mi poradil xlukas /, ale nejako
sa mi to nedarí. Preto by som bol rád, keby mi priamo Duri alebo niekto poslal číslo na MOB. velmi by mi to pomohlo. Ďakujem

Napsal: pon 17 lis 2014, 19:23
od Druzeta
Napiš RavenS nebo Jurkoj.