Stránka 2 z 2

Re: Kabinový filtr

Napsal: stř 24 úno 2016, 23:40
od mugwai59
Winterwolf píše:Mugvai, protože se na tom ušetří. Ať už je to 0,1€ nebo 0,01€tak se to dá vykázat jako úspora a pak se mohou rozdělovat větší odměny mezi "managery" :wink: Ekonomika tímto spěje po hlavě do....
Sracek :D).
Ona to byla spis recnicka otazka, je mi vcelku jasny proc se dneska vyrabeji "kurvitka", pak jich ve zmatku nakoupis i vic anebo jiny predrazeny smejd:).
Jsa sice nasran, ale stejne jdes a nakoupis :D))) ..